gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Thomas Kok overtuigt De Graafschap en tekent contract na proefperiode

96e2a307f090c6ad09b930f5dd74607c

De Graafschap heeft zich versterkt met centrale verdediger Thomas Kok. De 27-jarige Brabander speelde al enkele weken op proef bij de Superboeren en tekent nu een contract voor één seizoen, met een optie voor nog een extra jaar.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
‘Thomas is een voetballende verdediger die van achteruit durft op te bouwen’, legt technisch manager Berry Powel uit. ‘Hij heeft in de afgelopen weken aangetoond een meerwaarde te zijn voor onze ploeg in de periode dat hij hier op proef was. Ik ben blij dat we elkaar gevonden hebben bij het overeenkomen van een contract. We hebben een jonge ploeg en met de ervaringen die Thomas heeft opgedaan, ook in het buitenland, denken we dat hij onze ploeg verder kan helpen.’

In Nederland speelde Kok bij onder meer Willem II en FC Dordrecht, waarna hij voor een kort avontuur in Noorwegen koos bij FK Jerv. Vervolgens in 2022 vertrok hij naar Duitsland, waarbij hij uitkwam voor Preussen Münster en uiteindelijk op het vierde niveau van Duitsland bij Sportfreunde Lotte. Kok speelde in de Keuken Kampioen Divisie in totaal 74 wedstrijden.

Lees meer over:

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-04 at 23.02.17

De Graafschap opnieuw hard onderuit

De Graafschap heeft opnieuw een flinke nederlaag geleden. Koploper Heracles Almelo legde de Superboeren met 5-0 over de knie. Daarmee blijft de ploeg van Thomas Duivenvoorden steken op één punt.

Bahia rechtvoor entree

Bahia in Bocholt week dicht voor groot onderhoud

Zwemparadijs en saunacomplex Bahia in Bocholt is sinds vrijdag 4 september een week gesloten. In het complex vinden grondige schoonmaak-, onderhouds- en renovatiewerkzaamheden plaats. Hoewel de tijdelijke sluiting vooraf in Duitsland was aangekondigd, waren niet alle bezoekers uit de Nederlandse grensstreek daarvan op de hoogte.

WhatsApp Image 2026-09-04 at 10.55.09

Van lawinepijlen tot sterretjes: inleveractie Lochem drukbezocht ondanks Achterhoekse blinde vlek

Vuurwerk is nu echt verboden in Nederland. Maar juist in de Achterhoek is nog maar weinig mogelijkheid om dat vuurwerk in te leveren. Om de laatste restjes vuurwerk binnen te krijgen, rijdt er daarom een vuurwerkbus door Nederland. Vrijdagochtend staat hij in Lochem, later nog in Zutphen en Enschede. Daarmee is de Achterhoek een blinde vlek op die kaart.

Stadhuis doetinchem

Inwoners delen zorgen over sociale veiligheid in Doetinchem: 'Sommige plekken liever vermijden'

Donkere fietspaden, overlast door drugsgebruikers, verwarde of verkeerd begrepen personen en intimidatie op straat. Dat kwam naar boven tijdens drie gespreksavonden over sociale veiligheid in de gemeente Doetinchem. Inwoners deelden uiteenlopende situaties en plekken waar zij zich niet veilig voelen.

SluisEefde0

Sluis bij Eefde kan vaker worden gebruikt: van vijf naar tien doorvaarmomenten

Rijkswaterstaat verhoogt vanaf maandag het aantal momenten waarop schepen door de sluis bij Eefde kunnen varen. Het aantal schuttingen wordt uitgebreid van vijf naar tien per dag. De verruiming is mogelijk doordat het waterpeil van de IJssel de afgelopen week verder is gestegen.

Gerrits Weerpraot0

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een weekend met ideaal terrasweer

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en Liemers door. Bij Landwinkel Luemers in Ulft voorspelt de weerboer een ideaal weekend om het terras op te gaan.