gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tafeltennisvereniging De Toekomst heeft na verwoestende brand een tijdelijk onderkomen

10a91069a8ab6372267404d65bb8dc98

De leden van de tafeltennisvereniging De Toekomst uit Lochem hebben weer een onderkomen, nadat een allesverwoestende brand hun sporthal in de as legde. Zij kunnen tijdelijk verblijven in het voormalige schoolgebouw Nettelhorst in Lochem.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
“Wij hebben van heel veel mensen heel veel tijdelijke accommodaties aangedragen gekregen”, aldus Sandra Bouck van tafeltennis. “De Nettelhorster school was al snel in beeld omdat hij al een jaar leeg stond.” Het doet Bouck goed dat er na zo’n verschrikkelijke periode zo veel mensen klaar staan om er toch nog wat van te maken. “Wij zijn ontzettend blij met deze oplossing, want dat schooltje ligt heel erg mooi en buitenaf.” Omdat het geen officiële sportlocatie is kunnen er geen tafeltenniswedstrijden worden gehouden, maar kunnen de jeugdleden van De Toekomst in ieder geval weer trainen.

Bouck geeft aan dat er nog een hoop moet gebeuren binnen in het pand, maar dat zij in ieder geval blij zijn dat zij voor één jaar er gebruik van kunnen maken. Volgens de woordvoerster van de vereniging ligt de focus de komende tijd ook op het behouden van de jeugdleden. “Het kan zijn dat die leden nu andere sporters gaan doen, en dat ze dat dan blijven doen”, zegt Bouck. “Tot nu toe heeft nog geen enkel lid opgezegd.”

De crowdfundactie van De Toekomst, om de sporthal en benodigdheden te kunnen herbouwen, staat inmiddels op zo’n 19.000 euro. Het doel van de club is om 50.000 euro op te halen.

Lees ook

Jamkoningin30

Broer introduceert met nieuw jamlied zijn zus als nieuwe Jamkoningin

“Hier op de markt...” Tommy Markerink presenteert met gitaar het nieuwe jamlied van de Nationale Jammarkt in Neede. En ziet even later zijn zus Marieke Lubbers als nieuwe Jamkoningin het podium betreden.

DJI_0245

Archeologen stuiten opnieuw op duizenden jaren oude resten in Zelhem

Voor de vierde keer op rij zijn er bij archeologische onderzoeken in Zelhem weer oude resten uit het verleden aangetroffen. Tijdens de herinrichtingen van de parkeerplaatsen bij de jumbo aan de Magnoliaweg stuitte archeologen wederom op sporen van vroegere bewoning. De vondsten zijn duizenden jaren oud.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 12.06.38

Fietser raakt gewond bij aanrijding met vuilniswagen in Doetinchem

Een fietser is woensdagochtend in Doetinchem gewond geraakt bij een aanrijding met een vuilniswagen. Het slachtoffer hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

WhatsApp Image 2026-08-26 at 13.03.03

Droogte zorgt voor vroege maïsoogst in Winterswijk: ‘Als het rijp is, moet het eraf’

Waar op de meerdere akkers de maïs nog volop staat, wordt in Winterswijk op sommige percelen de hakselaar al ingezet. Normaal gesproken blijft de maïs zo lang mogelijk op het land staan. Toch zijn sommige percelen nu al klaar voor de oogst.

WhatsApp Image 2026-08-25 at 15.35.00

Brandweer blust brand in weiland met koeien in Varsseveld

Op een weiland in Varsseveld waar onder andere koeien in stonden, is dinsdagmiddag brand uitgebroken. Voorbijgangers probeerden de brand nog te blussen, maar schakelde toch de brandweer in.

Rechtbank Arnhem  goede

Slachtoffer wist van niets terwijl collega’s live meekeken met seks

Een van hen had seks in de machinekamer, de ander startte een livestream en keek met collega's vanuit een technische ruimte mee. Twee matrozen uit de Achterhoek zouden aan boord van een marineschip in Den Helder seksueel beeldmateriaal hebben gemaakt en verspreid. Het slachtoffer kampt met paniekaanvallen.