gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Suzan en Freek sluiten tour af in het Amphion

aec1e9bcd7ad6a90e2e461ee8a4519db.jpg

Dit najaar gaan de Achterhoekse muzikanten Suzan en Freek na twee uitverkochte shows in het Ziggo Dome en een drukke festivalzomer de theaters in. In december wordt de theatertournee afgesloten in Doetinchem.

Anna Weirath |
Suzan en Freek trappen hun theatertournee af in de Kunstlinie in Almere op woensdag 19 oktober. Voor de laatste drie shows, op 21, 22 en 23 december, komt het muzikale duo naar Schouwburg Amphion in Doetinchem. "Het wordt intiem, het wordt meezingen, we gaan veel sterke verhalen vertellen én het wordt feest", laten Suzan en Freek weten via hun Instagram-account. De kaartverkoop voor de theatertournee start vrijdag om 10.00 uur.

Eerder werd al bekend gemaakt dat het muzikale duo dit jaar ook op de Zwarte Cross zal optreden. Daarnaast werd eerder deze maand het album ‘Dromen In Kleur’ bekroond met een Edison.

Foto: EvaCaptures

Lees meer over:

|

Lees ook

StokhorsterparkHummelo0.png

Samenwerking tussen Hummelo en gemeente leidt tot woonplannen

In Hummelo hebben inwoners en de gemeente Bronckhorst samen in een werkgroep plannen gemaakt voor een gloednieuwe woonwijk: Stokhorsterpark. Die nieuwe impuls was volgens dorpsraadvoorzitter Nick Bijloo hard nodig.

WhatsApp Image 2026-05-26 at 14.48.29.jpg

Winterswijker aangehouden na onderzoek naar mogelijk explosief in auto

Een 41-jarige man uit Winterswijk is dinsdagmiddag kort aangehouden in verband met een onderzoek naar een mogelijk explosief in een voertuig. De EOD kwam ter plaatse, maar uiteindelijk bleek het niet om een explosief te gaan. De man is later weer vrijgelaten.

GRAVROUWENPROMOTIE0.jpg

Huldiging voor De Graafschap Vrouwen na historische promotie

De Graafschap Vrouwen heeft geschiedenis geschreven door te promoveren naar de Eredivisie. De voetbaldames wisten met 1-2 te winnen van Jong-Ajax en daarmee kampioen te worden in de eerste divisie. Op een zonovergoten festival Achterland in Doetinchem werden de dames zaterdagmiddag onder luid applaus gehuldigd.

Stadhuis doetinchem.jpg

Coalitie Doetinchem rond: twee nieuwe gezichten in college

De coalitieonderhandelingen in Doetinchem zijn afgerond en de deelnemende partijen zijn eruit. PRO, CDA, VVD en D66 presenteren hun coalitieagenda ‘Samen en met lef’. Met de nieuwe agenda schuiven ook twee nieuwe gezichten aan als wethouder. Maarten op de Weegh treedt voor het eerst aan en Antoon Peppelman komt over van de gemeente Bronckhorst.

Rogier Meijer.jpg

Doetinchemmer Rogier Meijer nieuwe trainer Sparta Rotterdam

Rogier Meijer uit Doetinchem is de nieuwe trainer van eredivisionist Sparta Rotterdam. De 44-jarige Achterhoeker ruilt Bayer Leverkusen in voor een contract in Rotterdam tot medio 2028.

WhatsApp Image 2026-05-25 at 09.21.16.jpeg

Café-restaurant in Noordijk grotendeels verwoest door grote brand

In een café-restaurant in Noordijk heeft zondag op maandagnacht een grote brand gewoed. Er raakte niemand gewond.