Ulft, Netherlands

Survivalrun Beltrum valt niet in het water, ondanks vele regen

Beltrum maakt zich op voor de 33e editie van de survivalrun van Stichting Survivalrun Beltrum. Zondag staat een recordaantal van ruim 1.500 deelnemers aan de start om zo snel mogelijk een goede tijd neer te zetten. Door de huidige weersomstandigheden kan het een interessante editie worden.
Hidde Vinkenvleugel | 5 januari 2024 09:21 | Aangepast op 5 januari 2024 09:21
“Het wordt vooral spannend wat het met de loopstijl gaat doen van de runners, maar het gaat desondanks gewoon door”, laat bestuurslid Yorick Klein Gunnewiek weten. De weilanden en akkers die het decor zijn van de run, liggen er door de vele regenval van de afgelopen dagen zeer drassig bij. “Het zou wel kunnen dat bepaalde stukken er té drassig bijliggen”, laat Klein Gunnewiek weten. “Als de bond dat beslist, dan kan het zijn dat we het iets afkorten, maar dat zijn slechts kleine aanpassingen.”

De 33e editie wordt een recordeditie qua hoeveelheid aanmeldingen. Er staan op dit moment meer dan 1.550 deelnemers op papier. “Het kan natuurlijk altijd zijn dat er mensen zich nog afmelden, maar dat er nu al zoveel zich aanmelden is natuurlijk erg mooi”, zegt Klein Gunnewiek.

Foto: REGIO8

Lees ook

Samen gas geven tekent Beltrum: laatste stellen nemen hun intrek in huizen van collectief bouwproject Buurseman

Het is het vierde CPO-project in Beltrum: bewoners bouwden aan een nieuwe straat, Buurseman, waar ze...

Vier nepagenten aangehouden in Borculo dankzij oplettende melder

De politie heeft dinsdagavond vier mannen in Borculo aangehouden. De vier personen uit Utrecht, dede...

Feestzaal Spilman verdwijnt voorgoed uit Beltrum: ‘Eeuwig jammer, maar de jeugd wil hier wonen’

Waar vroeger honderden mensen feestvierden, klinken nu het breken van puin van een sloopkraan en het...

Zeer grote schuurbrand in Beltrum, schuur met 600 varkens blijft ongedeerd

Bij een boerenbedrijf in Beltrum is woensdagmiddag brand ontstaan in een schuur. Vanwege het risico ...

Perspectiefnota met uitzicht op sluitende begroting in Berkelland, maar: ‘Met twee benen op aarde blijven’

Het Rijk is financieel tóch over de brug gekomen met betrekking tot het zogenaamde ravijnjaar. Wetho...

Bouke Winters laat zich als eenpitter gelden maar ‘strijdig met spreidingswet’

Bouke Winters heeft zich dinsdagavond direct laten gelden als eenpitter in de gemeenteraad van Berke...