gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Supporters nemen afscheid van Kistemaker

2a719cc4423c13d0a64fc0095ca9f767

Supporters van De Graafschap zijn maandagmiddag naar Heemskerk afgereisd om oud-trainer Simon Kistemaker een laatste eer te bewijzen. Met een erehaag van fakkels werd de kist van de overleden oefenmeester richting het crematorium begeleid.

Tientallen supporters, onder meer vanuit de groepen Oldies DTC, Brigata Tifosi en supportersvereniging Superboeren, waren met bussen afgereisd naar de plaats in Noord-Holland. Rond de herdenkingsbijeenkomst bij Chateau Marquette werd met behulp van fakkels een erehaag gemaakt. Kistemaker wordt later op de maandag in besloten kring gecremeerd.

Kistemaker, die in 1991 ongeslagen kampioen werd met De Graafschap, overleed vorige week op 81-jarige leeftijd. Vrijdag stond de wedstrijd van zijn oude club tegen Jong Ajax deels in het teken van de overleden trainer. Zo speelde de thuisploeg met rouwbanden, werd er een minuut stilte in acht genomen en organiseerden supporters een sfeeractie.

Foto: Sjoerd Weikamp

Lees ook

Steenderen0

Bronckhorsterweg in Steenderen tot medio maart in fases afgesloten voor herinrichting

De gemeente Bronckhorst gaat de Bronkhorsterweg in Steenderen opnieuw inrichten. De straat wordt in delen aangepakt, de eerste werkzaamheden beginnen op 26 oktober. Naar verwachting zal alles medio maart af zijn.

Nederlandse en Duitse politie Bocholtse kermis

Politie 91 keer in actie tijdens kermis Bocholt: drie meldingen van seksuele intimidatie

De Duitse politie is dit weekend tijdens de Bocholtse kermis 91 keer in actie gekomen, dit met ondersteuning van Nederlandse agenten en Achterhoekse boa’s. De politie kreeg onder andere meldingen van seksuele intimidatie, vechtpartijen en lichamelijk letsel door dronkenschap. De Duitsers noemen het evenement dat een half miljoen bezoekers trekt, overwegend positief verlopen.

3d3982c4-60aa-46ee-abcb-166919011467

In deze Winterswijkse kerk gaan ze aan het bier (maar dat duurt nog even)

In de Jacobuskerk in het centrum van Winterswijk krijg je straks bier en woon je op stand. Dat is althans het idee van aannemer Jelle Hegeman en bierbrouwer Erwin Hoftijser. De kerk wordt deels gesloopt om plaats te maken voor tien appartementen, Bierbrouwerij Wentersch gaat er brouwen en er komen een winkel en horeca.

Hamalandstrasse Umbau MiB

Grenspendelweg tussen Aalten en Bocholt ruim een jaar op de schop

Het Duitse deel van de Hamalandstraße, vanaf de rotonde bij de Dinxperloer Straße in Bocholt tot aan de grens bij Hemden, wordt compleet vernieuwd. De werkzaamheden beginnen maandag 26 oktober en duren naar verwachting tot eind 2027.

WhatsApp Image 2026-10-19 at 21.33.19

Persoon overleden bij eenzijdig ongeval in buitengebied van Heelweg

Bij een eenzijdig verkeersongeval in het buitengebied van Heelweg is maandagavond een persoon om het leven gekomen. In eerste instantie werd er een traumahelikopter opgeroepen, maar hoefde uiteindelijk niet meer ter plaatse te komen.

5f72c956-6cd9-4236-8d77-594ae91103c1

Persoon gewond na steekincident in Aalten, verdachte aangehouden

Bij een steekincident in Aalten is in de nacht van maandag op dinsdag een persoon gewond geraakt. De politie heeft een verdachte aangehouden.