gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Supermarkt Boni maakt entree in Achterhoek

01325ea935bcc8d7d35aade33bfffd7d

Supermarktketen Boni wil een intrede maken in de Achterhoek door vestigingen te openen in Terborg, Wehl en Ruurlo. Het gaat om panden die momenteel nog dienst doen als Coop-supermarkt, maar die na de fusie met PLUS worden afgestoten.

Jasper Hazelaar |
"Tuurlijk is het spannend, want je moet je naam opnieuw gaan vestigen”, geeft financieel directeur Frans Klören aan over de stap naar de Achterhoek. “Er is nu in Terborg niemand die Boni kent. Daar zullen wij wel wat energie in moeten steken.” Supermarkketen PLUS moet de locaties afstoten omdat het aantal zaken van hetzelfde merk anders te groot zou worden. Voor de overname door Boni moet de Autoriteit Consument & Markt (ACM) nog groen licht geven. “Ik hoop dat dat voor de zomer gebeurd is”, zegt Klören, die aangeeft dat de huidige medewerkers van de supermarkten worden overgenomen.

De dichtstbijzijnde locatie van Boni is op dit moment in Apeldoorn. Klören denkt dat de formule van de keten goed past bij het ‘verstedelijkte platteland’. “Wij doen het onder meer goed in provinciesteden en plattelandsgebieden”, zegt de financieel directeur. “Wij hebben een discountformule, met een smaller productenpakket dan PLUS of Jumbo, maar wel compleet. Er kom echt een andere formule in deze plaatsen. Daarom denk ik dat wij prima naast een PLUS kunnen bestaan.”

Foto: Boni

Lees ook

VBVVVGRA10

De Graafschap treft oud-trainer Dijkhuizen in duel tegen VVV-Venlo

De Graafschap maakt zich op voor de derde competitiewedstrijd van het seizoen. Na een stroeve seizoenstart met een gelijkspel tegen Helmond Sport en een thuisnederlaag tegen Jong AZ treffen de superboeren zondagmiddag VVV-Venlo in de Koel.

WIELRENARCHIEF

Wielrenners trotseren opnieuw Baakse klinkers tijdens Hel van Baok

De klinkers in het buitengebied van Baak vormen zondag 23 augustus het decor van de wielerwedstrijd ‘Hel van Baok’. Zo’n negentig wielrenners strijden dan om de winst op een parcours, waarbij vooral de beruchte klinkerstrook op de Vrendenbargsedijk het verschil moet maken. Martin Weijers van Wielervereniging Vierakker Wichmond is blij dat er nog wielerwedstrijden zoals deze worden gereden.

Gerrits WeerpraotDUIM0

Weerboer Gerrit voorspelt een wisselvallig weekend vanuit Mariënvelde

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Mariënvelde voorspelt de weerboer een wisselvallig weekend.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 15.34.37

Keijenborgse zorgcentrum staat voor flinke verandering

Zorgcentrum Maria Postel in Keijenborg krijgt een nieuwe toekomst. Remon van Amersfoort, eigenaar van Huize Sonnevanck in Hengelo, gaat de zorglocatie voortzetten nadat de vorige zorginstelling failliet ging. Hij wil van de Maria Postel weer een plek maken die een actieve rol speelt in het dorp en de maatschappij.

WhatsApp Image 2026-08-20 at 14.31.25

Geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s in Doetinchem

Twee personenauto’s zijn donderdagmiddag met elkaar in botsing gekomen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Huntenpop202610

Geen Tomorrowland maar Huntenpop: Nieuw soort tent maakt Europees debuut in Ulft

Een opvallende nieuwe eyecatcher op de 35e editie van Huntenpop in Ulft dit weekend. Een 25-meter brede koepel wordt omgedoopt tot discodome. Het is de eerste keer dat de tent op een Europees festival te zien is. De eer zou eerst aan het Achterhoekse festival voorbij gaan.