gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Stonede Arnhemse na achtervolging opgepakt in Halle

a36e6ae5ac47278649f1dc350373722a

Een 28-jarige vrouw uit Arnhem die reed onder invloed van cannabis is dinsdagavond aangehouden in Halle. Ze kreeg een rijverbod van de Marechaussee nadat ze werd geholpen met autopech op de A18, maar besloot alsnog in haar voertuig te stappen.

Redactie REGIO8 |
De vrouw stond aanvankelijk met autopech langs de snelweg A18 bij Doetinchem. Medewerkers van de Koninklijke Marechaussee zagen haar staan, schoten te hulp en verplaatsten haar auto naar een veilige plek. Vanwege een verdenking op drugsgebruik werd de Arnhemse onderworpen aan een speekseltest. Ze testte positief op het gebruik van cannabis, waarna ze een rijverbod van 24 uur kreeg opgelegd. De marechaussees zijn vervolgens weer weggereden van de locatie.

Enkele minuten later werd de vrouw alweer gezien in haar auto. “Toen zij het stopteken negeerde, werd de achtervolging ingezet”, meldt de Marechaussee. “Tijdens de achtervolging door Doetinchem en Westendorp, pleegde de bestuurster meerdere verkeersovertredingen en haalde levensgevaarlijke manoeuvres uit. Met behulp van de politie kon zij in Halle worden klemgereden en aangehouden.” De auto van de vrouw is daarbij in beslag genomen.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: Koninklijke Marechaussee

Lees ook

BoumansStopt0

Doetinchemmers reageren eensgezind op vertrek van burgemeester Boumans

Mark Boumans kondigde donderdagavond zijn afscheid aan als burgemeester van Doetinchem. De 51-jarige Boumans verruilt de functie van eerste burger in Doetinchem voor een nieuwe baan als voorzitter van de Vereniging Hogescholen in Den Haag. De inwoners van 'zijn' stad zeggen hem te zullen missen.

BusjevoorViggo

Arriva schrapt busstalling in Terborg na kritiek van inwoners

Streekvervoerder Arriva heeft haar plannen voor een laadplein in Terborg aangepast. In eerste instantie was er sprake dat er ook een bussenstalling zou komen, maar dit gaat niet meer door. Ook gaat de vervoerder geen extra busritten inzetten tussen Terborg en Gaanderen.

GRAEMM0

De Graafschap onderaan, Duivenvoorden houdt vertrouwen: 'Dit is de club onwaardig'

Vier punten uit zeven wedstrijden en hekkensluiter van de Keuken Kampioen Divisie. Het is de harde realiteit voor De Graafschap. De competitiestart is voor de Superboeren ver onder de maat, maar trainer Thomas Duivenvoorden blijft vertrouwen houden in zijn ploeg. Zondag moet thuis tegen FC Den Bosch de broodnodige winst volgen.

MexMeerdinkNIETVANONS

Vader trots na Oranje-debuut Meerdink: ‘Het was een supermooi moment’

De uit Winterswijk afkomstige Mexx Meerdink heeft donderdagavond zijn debuut gemaakt voor het Nederlands elftal. De spits van AZ viel na een half uur spelen in tijdens het Nations League-duel tegen Duitsland en liet direct een goede indruk achter. Nederland speelde uiteindelijk met 1-1 gelijk.

ulft112

Moeder met baby naar ziekenhuis na botsing in Ulft

Bij een ongeval bij Ulft zijn vrijdagochtend twee auto’s zwaar beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen, wel moet een moeder met haar baby ter controle naar het ziekenhuis.

BoumansStopt0

Met gemengde gevoelens stopt Boumans als burgemeester: ‘Ik heb hier mezelf kunnen zijn’

Na bijna tien jaar als burgemeester neemt Mark Boumans per 1 december afscheid van de gemeente Doetinchem. Dat maakte hij donderdagavond bekend tijdens de raadsvergadering. Het nieuws kwam hard aan bij de gemeenteraad. Boumans vertrekt met gemengde gevoelens: “Dit stadhuis, de stad, dat voelt als een warme en goed passende jas.”