Ulft, Netherlands

Snelweg A12 nabij Beek tijdelijk afgesloten in de avond en nacht

Rijkswaterstaat gaat de A12 tussen de Duitse grens en knooppunt Velperbroek in Arnhem in de avond en nacht tijdelijk sluiten. Vanaf maandag 21 augustus beginnen de werkzaamheden, begin september wordt de snelweg bij de grensovergang ter hoogte van Beek onder handen genomen.
Redactie REGIO8 | 11 augustus 2023 10:35 | Aangepast op 11 augustus 2023 10:35
De wegwerkzaamheden aan de A12 beginnen bij knooppunt Velperbroek richting Zevenaar. In de laatste fase van de werkzaamheden wordt het stuk bij de Achterhoek afgesloten. Vanaf maandag 4 september tot en met woensdag 13 september wordt er vanaf de Duitse grens tot Zevenaar gewerkt aan de snelweg.

Tijdens de werkzaamheden wordt het asfalt herstelt en vervangen. Ook wordt er nieuwe markering aangebracht. Door de werkzaamheden moeten weggebruikers rekening houden met dertig minuten extra reistijd.

Foto: REGIO8 (archief)

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

Provincie aan de gang met N315 tussen Zelhem en Ruurlo

De N315 tussen Ruurlo en Zelhem wordt in opdracht van de provincie aangepakt. De weg wordt verbreed,...

J.F. Kennedylaan in Doetinchem wordt een maand afgesloten

Een gedeelte van de J.F. Kennedylaan in Doetinchem wordt vanaf maandag in beide richtingen afgeslote...

Maandagochtendklusje? Nieuwe belijning Dr. Ariënstraat Ulft schots en scheef

Als de gemeente een weg renoveert zou je denken dat het er beter van wordt. Aan de Dr. Ariënstraat i...

Nieuwe landbouwsluis Laag-Keppel over twee weken geplaatst

De tweede fase van de proef om met een landbouwsluis verkeer te weren van de Dorpsstraat in Laag-Kep...

Rijnbrug bij Emmerik weer afgesloten voor gemotoriseerd verkeer

De Rijnbrug bij de Duitse grensplaats Emmerik wordt volgend weekend afgesloten voor gemotoriseerd ve...

Bronckhorst neemt ruim vijftien kilometer aan wegdek onder handen

Bronckhorst is begonnen met onderhoud en controle aan de wegen in de gemeente. In de eerste twee wek...