gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sité pakt tientallen woningen nabij ziekenhuis in Doetinchem aan

639b3e37497b4419c7c0411472258ee7

Tientallen woningen in de buurt van het ziekenhuis in Doetinchem worden in opdracht van woningcorporatie Sité Woondiensten gerenoveerd. Het gaat om verouderde huizen aan de Remmelinkstraat, de Seinhorststraat en de Van Enststraat.

Jasper Hazelaar |
De woningen worden van het gas afgehaald, ze worden geïsoleerd en krijgen een ventilatiesysteem. Voorafgaand aan de grootschalige renovatie heeft de woningcorporatie wensen opgehaald in de buurt. Volgens Sité heeft een ruime meerderheid van de bewoners ingestemd met de plannen. Het gaat in totaal om veertig huizen aan de Remmelinkstraat, achttien woningen aan de Van Enststraat en zes huizen aan de Seinhorsstraat. Het werkt moet in oktober van dit jaar van start gaan. Naar verwachting is de renovatie eind mei in 2024 afgerond.

Ook tijdens de uitvoering zoekt de woningcorporatie contact met bewoners. “Zo is er een modelwoning ingericht waar huurders met vragen terecht kunnen en er is een projectcommissie van huurders waarmee we regelmatig overleggen over de voortgang”, meldt Michèle De Ruiter, strategisch manager bij Sité.

Foto: Sité Woondiensten

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.