Ulft, Netherlands

Schuurtje vat vlam bij woning in Doetinchem

Een schuur bij een woning is in de nacht van zaterdag op zondag in brand gevlogen in Doetinchem. Niemand is daarbij gewond geraakt.
Redactie REGIO8 | 18 december 2022 17:46 | Aangepast op 18 december 2022 17:46
Het vuur werd rond 04.00 uur ontdekt door de bewoners van het huis aan de Willem Dreeslaan. De brand was ontstaan in een schutting en sloeg over naar de schuur. de brandweer kwam met twee bluseenheden ter plaatse om het vuur te blussen. Door deze inzet is de woning gespaard gebleven.

Over de oorzaak van de brand is nog niks bekend. Brandstichting wordt niet uitgesloten. De schade aan de schuur en schutting is aanzienlijk.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

112Achterhoek|Doetinchem|

Meest gelezen

Omleidingsroute door landbouwsluis zorgt voor chaos in Wehl

Tim Rondeel | Remco Geurts | 22 sep 2023 16:24

Lees ook

Verkoop woningen bij Kapperskolk in Doetinchem start volgend jaar

Doetinchem heeft meer duidelijkheid gegeven over de toekomstige woonwijk De Kwekerij, bij Wijnbergen...

Tevredenheid over opvang asielzoekers in Doetinchem: 'Jammer dat het eindigt'

Na een ruim een jaar vertrekken de laatste asielzoekers deze week uit de crisisnoodopvang bij het st...

Motorrijder (30) uit Borculo overleden na ongeval bij Enschede

Een dertigjarige motorrijder uit Borculo is dinsdagavond om het leven gekomen bij een ongeval op de ...

Chauffeur verliest container bij afrit van snelweg A18 in Doetinchem

Een vrachtwagenchauffeur is dinsdagavond een container verloren nabij de afrit van de A18 bij een fa...

Schrik zit er goed in na vondst van mogelijk drugslab in Zelhem

De schrik zit er volgens Marianne Besselink goed in bij buurtbewoners na de vondst van een mogelijk ...

Lachende gezichten door terugkeer van Okidoki Radio op REGIO8

Een kleine tien jaar na het stoppen is het geliefde radioprogramma Okidoki Radio teruggekeerd op rad...