Ulft, Netherlands

Schuurtje naast leegstaand pand in Harreveld verwoest door brand

Foto: 112Achterhoek-nieuws
In een schuurtje naast een leegstaand pand in Harreveld is woensdagavond brand ontstaan. Bij de brand is asbest vrijgekomen.
Redactie REGIO8 | 23 januari 2025 09:30 | Aangepast op 23 januari 2025 09:30
De brandweer kreeg rond 20.45 uur een melding van een brand in een schuur in Harreveld. Eenmaal ter plaatse bleek dat er brand was ontstaan in een schuurtje naast een leegstaand pand. Bij de brand is asbest vrijgekomen, wat de gevolgen hiervan zijn voor de omgeving is nog niet bekend. Het schuurtje moet als verloren worden beschouwd.

Door de brand was de parallelweg N18 tijdelijk afgesloten, maar is inmiddels weer vrijgegeven. Hoe de brand is ontstaan is ontstaan is nog niet duidelijk. De politie doet nog onderzoek naar de toedracht van de brand.

Lees ook

Vrachtwagen belandt in sloot in buitengebied Groenlo

Een chauffeur is woensdagochtend met zijn vrachtwagen in een sloot terechtgekomen in het buitengebie...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...

Auto vat vlam tegenover gemeentehuis Montferland

Een auto is donderdagmiddag in brand gevlogen op de parkeerplaats tegenover het gemeentehuis van de ...

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...