Ulft, Netherlands

Scholieren schieten jonge vrouw te hulp bij eenzijdig fietsongeval in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Hulpdiensten zijn maandagmiddag met spoed uitgerukt naar de Emmastraat in Doetinchem na een eenzijdig ongeval waarbij een jonge vrouw gewond raakte. De vrouw fietste in de richting van het station toen ze door nog onbekende oorzaak ten val kwam.
Redactie REGIO8 | 16 september 2024 16:51 | Aangepast op 16 september 2024 16:51
Rond 15.30 uur werd er melding gedaan van een eenzijdig ongeval in Doetinchem. Omstanders, voornamelijk scholieren die net uit school kwamen, schoten haar direct te hulp. Zij ontfermden zich over het slachtoffer en belden direct 112. De jonge vrouw liep bij de val een flinke hoofdwond op.

De ambulance was snel ter plaatse en heeft haar ter controle naar het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem gebracht. De exacte oorzaak van de val is nog niet bekend.

Lees ook

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

Geen gewonden bij botsing tussen Beek en Didam

Twee auto’s zijn woensdagavond tussen Beek en Didam op elkaar gebotst. Een automobilist had te laat ...

Auto vat vlam bij woning in Doetinchem, politie doet onderzoek

Aan de Nieuweweg in Doetinchem is in de nacht van dinsdag op woensdag een auto in brand gevlogen. Ho...

Man zwaargewond na ongeluk in bedrijfshal Lichtenvoorde

Een man is woensdagochtend zwaargewond geraakt nadat hij bekneld kwam te zitten tussen een rolluik v...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...