gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sam Bisselink tekent eerste contract voor De Graafschap

5a2d79315eb7b488043d397d7eebd8e2

Sam Bisselink heeft zijn eerste profcontract bij De Graafschap ondertekend. De 19-jarige aanvaller heeft getekend voor één seizoen met een optie voor nog een jaar.

Tim Rondeel |
Bisselink maakte dit seizoen zijn debuut in de uitwedstrijd met FC Den Bosch. "Sam heeft, sinds dat hij is aangesloten bij de selectie enkele maanden terug, bewezen dat hij over specifieke eigenschappen beschikt die van grote waarde kunnen zijn voor onze ploeg", laat technisch manager Peter Bijvelds weten. "Hij is snel, kan een mannetje voorbij en durft een actie te maken." De vleugelspeler herstelt momenteel van een knieblessure. "Het is jammer dat hij geblesseerd raakte, maar we geloven dat hij sterk terug gaat komen."

De buitenspeler uit Arnhem kwam tot nu toe acht duels in actie voor de Doetinchemmers. "Ik ben erg blij dat ik mijn eerste contract mag tekenen", laat Bisselink weten. "Ik hoop zo snel mogelijk terug te zijn van mijn blessure en dan weer alles te kunnen geven voor deze mooie club."

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

Schermafbeelding-2026-06-09-145349

Willem Buunk beoogd wethouder voor VVD in Berkelland

Willem Buunk is de beoogde nieuwe wethouder namens de VVD in de gemeente Berkelland. De ervaren bestuurder uit de Achterhoek was eerder wethouder in de gemeente Bronckhorst en werkte de afgelopen jaren als adviseur bij Berenschot. Dinsdagavond wordt tijdens de gemeenteraadsvergadering mogelijk meer duidelijk over het nieuwe coalitieakkoord en de installatie van het nieuwe college.

WhatsApp Image 2026-06-09 at 10.56.23

Een nieuwkomer, een terugkomer en twee blijvers in nieuwe college Lochem, meerderheid vrouw

GemeenteBelangen, PRO en de VVD zijn eruit over wat er de komende jaren in de gemeente Lochem moet gebeuren. Het coalitieakkoord is op hoofdlijnen en bevat vooral veel doelen. Om de ambities waar te kunnen maken schuiven de partijen als wethouders een nieuwkomer, een terugkeerder en twee blijvers naar voren. Opvallend: De vrouwen zijn hier wél in de meerderheid.

Heavensride Vorden

Vordense fietstocht om dierbaren te herdenken: 'Je sleept elkaar erdoorheen'

Waar veel fietstochten voor het goede doel vooral draaien om sportieve prestaties en het inzamelen van geld, staat bij de Vordense Heavensride iets anders centraal. Over ongeveer twee weken starten bijna tweehonderd fietsers aan de vijfde editie, met afstanden tot driehonderd kilometer. Zij doen dat niet alleen voor het goede doel, maar ook om overleden dierbaren te herdenken.

Wethouder Ria Leliveld+Gemeentehuis

Ria Leliveld keert niet terug als wethouder van Berkelland

Ria Leliveld keert niet terug als wethouder van de gemeente Berkelland. Dat heeft zij maandagochtend bekendgemaakt via haar LinkedIn-account. Leliveld trad in maart 2025 aan als opvolger van Gerjan Teselink, die destijds vertrok naar de gemeente Oost Gelre. Met het vertrek van Leliveld lijkt opnieuw een wijziging aanstaande binnen het Berkellandse college.

Buien

Code geel in Achterhoek: mogelijk onweersbuien, hagel en windstoten

Het belooft een druilerige dinsdag te worden in de Achterhoek. Enkele stevige onweersbuien kunnen vanaf de middag overtrekken. Het Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut (KNMI) heeft code geel afgegeven vanwege kans op hagel en windstoten.

GemeentehuisLochem

Nieuwe woonwijk Lochem stap dichterbij: overeenkomst tussen gemeente en grondeigenaren

De gemeente Lochem is een stap verder in de ontwikkeling van de nieuwe woonwijk Lochem-Oost+. De gemeente heeft met drie grondeigenaren een intentieovereenkomst gesloten voor het gebied.