gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ruim 40.000 banen op jarige Zwarte Cross

0d11039e5a484658a5a12203d5c28d65
Redactie REGIO8 |
‘’Ruim 26.000 arbeidsplaatsen worden vervuld door leveranciers, cateraars, mediapartners, atleten en stuntmannen. 8.000 personen worden rechtstreeks ingehuurd als barpersoneel, stewards, campingburgemeesters, medewerkers technische dienst en muntenverkopers,’’ aldus De Feestfabriek. Ook zijn er ruim 4.000 muzikanten en artiesten aanwezig op het festival dat 20 jaar bestaat.

Er worden 3.000 arbeidsplaatsen ingevuld door 140 verenigingen, waarvan er 115 uit de regio komen. ‘’Jong en oud werken zo samen om de Zwarte Cross nog mooier te maken, maar zorgen er ook zo voor dat het verenigingsleven in stand wordt gehouden.’’ Ook biedt de Zwarte Cross in samenwerking met De Lichtenvoorde cliënten met een verstandelijke beperking de mogelijkheid om hand en spandiensten te verrichten.

Het festival vindt dit jaar plaats op 21, 22, 23 en 24 juli. De zaterdag en zondag zijn al uitverkocht, daarmee is het festival populairder dan ooit.

Foto: Bart Heemskerk

Lees ook

TreinDE10

Onderzoek naar nieuwe treinverbinding met Duitsland

NS onderzoekt samen met Deutsche Bahn of er een extra internationale intercity kan gaan rijden tussen Nederland en het Duitse Ruhrgebied, met een stop in Arnhem. Dit kan voor reizigers uit de Achterhoek de OV-verbinding met Duitsland flink verbeteren.

Gemeentehuis Bronckhorst10

Nog voor het zomerreces duidelijkheid over coalitie Bronckhorst

GBB, PRO Bronckhorst, VVD en D66 verwachten nog voor het zomerreces een coalitieakkoord en een nieuw college te presenteren. Dat liet GBB-fractievoorzitter Robbert van Velsen donderdagavond weten tijdens een update aan de gemeenteraad.

FlexFlitserBoetes

Beruchte flitspaal Rijksweg in Gaanderen bezorgt inwoner zes verkeersboetes

Een flexflitser in Gaanderen houdt de gemoederen van inwoners al weken bezig. Ook op twee andere locaties in de gemeente Doetinchem moet hard rijden worden teruggedrongen. Henk te Mebel (74) was in mei zes keer de sjaak aan de Rijksweg. Zijn boeteteller staat nu op 778 euro.

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.