Een 32-jarige man uit Roemenië is zondagmiddag aangehouden bij een grenscontrole op de A12 ter hoogte van Beek. De man bleek internationaal gesignaleerd te staan omdat hij een gevangenisstraf open heeft staan.
Redactie REGIO8 | 19 maart 2026 00:30
Redactie REGIO8 | 11 maart 2026 12:31
Redactie REGIO8 | 10 maart 2026 13:25
Een automobilist is zondagavond op de Meindertweg in het buitengebied van Halle met de zijkant van zijn voertuig tegen een boom gebotst. Door een stuurcorrectie tijdens het rijden raakte de auto van de weg en kwam deze tegen de boom tot stilstand.
Bij een eenzijdig ongeval in Halle is zondagavond rond 19.30 uur een auto op de zijkant terechtgekomen. Het ongeluk gebeurde op de kruising van de Dorpsstraat en de Kerkstraat in het centrum van het dorp.
Het recent naar de Eredivisie gepromoveerde ADO Den Haag kwam op bezoek op de Vijverberg en nam de punten mee naar de Hofstad: Het werd 1-2 in Doetinchem. Met deze stand blijft ADO Den Haag koploper en blijven de Superboeren op 52 punten staan.
De gemeente Lochem wil binnenkort aan de slag met plannen om wonen en zorg beter op elkaar af te stemmen. Ouderen staan daarbij centraal. Het doel is dat inwoners zo lang mogelijk zelfstandig kunnen blijven wonen, met voldoende passende woningen en goede zorgmogelijkheden.
Automobilisten van en naar de Achterhoek moeten de komende weken rekening houden met extra reistijd door werkzaamheden aan provinciale wegen rond Zutphen. Vooral tussen 20 april en 15 mei 2026 wordt forse verkeershinder verwacht, omdat dan tegelijk wordt gewerkt aan de N348 en de N314.
Meer dan duizend bezoekers per week, een belangrijke rol voor zwemles en gezondheid, en toch staat het Burgerbad in Elten onder druk. Een groeiende groep inwoners verzet zich via een petitie tegen sluiting, terwijl de gemeente Emmerich waarschuwt dat een tweede zwembad financieel heel moeilijk haalbaar is.