gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Rijinstructeur uit Didam (61) krijgt één dag cel en taakstraf voor aanranding leerling

0a1756e3885b76a6a7df0b63e68f4446

Een 61-jarige rijinstructeur uit Didam is donderdag 8 mei door de rechtbank in Zutphen veroordeeld tot één dag cel voor het aanranden van een leerling. Ook heeft de man een taakstraf van 60 uur gekregen. Het slachtoffer was volgens de rechtbank ten tijde van de aanrandingen kwetsbaar.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Volgens de rechtbank maakte de man zich tussen 3 april 2021 en 1 mei 2021 schuldig aan het betasten van zijn leerling. Daarbij weegt de rechtbank zwaar mee dat de man een rijschool had waarin hij zich specialiseerde op het begeleiden van cliënten met– in zijn woorden – een rugzakje zoals personen met autisme en ouderen.

De man misbruikte volgens de rechtbank zijn positie als rijinstructeur, vooral omdat hij zich richtte op kwetsbare groepen zoals mensen met autisme. De rechtbank rekent het hem zwaar aan dat hij geen verantwoordelijkheid neemt voor zijn daden. In de rechtszaak ging het ook nog over andere mogelijke aanranding bij een andere vrouw, maar hier bleek niet genoeg bewijs voor te zijn.

De man krijgt geen beroepsverbod omdat hij geen rijinstructeur meer is, en het beroep ook niet meer wil uitoefenen.

Lees ook

OranjekoortsDTC2

Oranjekoorts moet nog op gang komen in Doetinchem: ‘Eerst de groepsfase overleven'

Het wereldkampioenschap voetbal is officieel van start. Nederland trapt het toernooi zondagavond af met de groepsfasewedstrijd tegen Japan. Toch lijkt de Oranjekoorts nog niet overal toegeslagen.

Glasvezel20

Glasvezelbelofte in Emmerich eindigt in teleurstelling: stad zoekt nieuwe uitweg

De grote glasvezelbelofte voor Emmerich am Rhein valt grotendeels in duigen. Het bedrijf Unsere Grüne Glasfaser, kortweg UGG, heeft besloten de uitrol voor het grootste deel stop te zetten. Burgemeester Claudia Lindlahr betreurt dat zeer. De stad beëindigt nu de samenwerking met het telecombedrijf.

Gekantelde trekker Meddo 2

Trekker met bestrijdingsmiddelen gekanteld in Meddo

Een trekker met veldspuit is vrijdagmiddag op de Meddoseweg bij Meddo gekanteld. De bestuurder moest uitwijken voor een tegemoetkomende vrachtwagen, maar kwam daarbij in de berm terecht. Door de zachte berm is de trekker op zijn kant terechtgekomen.

Politie logo jas

Jongen in Doetinchem beroofd van insulinecontroller, politie zoekt getuigen

De politie zoekt getuigen van een wel hele laffe beroving in Doetinchem. Een jongen werd op zaterdag 23 mei door vier jongens beroofd van zijn telefoon en insulinecontroller.

b6cb83c7-fe6d-473a-be77-6bc8627ebe00

Weerboer Gerrit voorspelt een druilerig weekend met af en toe een zonnetje

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit het buitengebied van Silvolde voorspelt de weerboer een druilerig weekend waarin de zon steeds meer de overhand neemt.

112MisterwegBlur

Twee motorrijders gewond bij ongeval in Winterswijk

Bij een verkeersongeval op de Misterweg in het buitengebied van Winterswijk zijn vrijdagochtend twee motorrijders gewond geraakt. De weg is tijdelijk afgesloten voor hulpverlening en bergingswerkzaamheden.