gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Raadslid Toon Schepers stapt uit fractie Helder

bedb0605a59093698c891da28a79b00f

Raadslid Toon Schepers uit Montferland heeft laten weten de partij Helder te verlaten. De reden is volgens Schepers de ontbrekende visie bij de partij.

Charlotte van de Kant |
"Ik vind het heel jammer, ik had gisteren gewoon een hele verdrietige dag", vertelt Schepers. "Het doet veel met mij, maar ik acteer graag vanuit een visie en niet dat je per punt gaat bekijken wat je er als partij van vindt. Dat is niet mijn manier van werken. Ik kijk graag naar wat je wil bereiken en hoe je dat wil doen.” Schepers zit sinds maart in de gemeenteraad voor Helder. De partij heeft op dit moment vijf zetels en was de grote winnaar tijdens de verkiezingen. “De fractie Helder heeft per brief vernomen van de Heer Schepers dat hij niet langer deel wil uitmaken van onze fractie”, laat Helder weten. “Alhoewel dit niet helemaal als een verrassing kwam, was de keuze van de heer Schepers voor ons als fractie een zeer teleurstellend bericht.”

De komende periode zal Schepers zich oriënteren over de verdere invulling van zijn lidmaatschap van de gemeenteraad van Montferland. Het raadslid zal zich waarschijnlijk aansluiten bij een bestaande partij. "Ik heb geen voornemen om als eenmansfractie door te gaan. Maar ik heb wel het voornemen om even pas op de plaats te maken en te oriënteren wat ik nu ga doen." Helder laat weten Schepers hem het beste te wensen in de keuzes die hij nu gaat maken. "Helder ziet de toekomst positief tegemoet en gaat zich ook in de toekomst volop inzetten voor de inwoners van Montferland."

Foto: REGIO8


Lees meer over:

|

Lees ook

Schermafbeelding 2026-06-24 165910

Auto meters meegesleept na botsing met vrachtwagen in Steenderen

Bij een ongeval op de L. Dolfinsweg in Steenderen zijn een auto en een vrachtwagen met elkaar in botsing gekomen. Het voertuig zou meters zijn meegesleept na de aanrijding.

NKTijdRijden10

Panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan bij oververhit NK tijdrijden in Laren

Ventilatoren aan, panty’s met ijsklontjes in de nek en koelvesten aan. Het team van Kanjers voor Kanjers laat niets aan het toeval over bij een oververhit NK tijdrijden in Laren. “Gelukkig is het rondje ingekort”, zegt Jelle Schieven na afloop van de 27 kilometer tegen de klok.

Fietstocht goede doel Keppel  (6)

Fietsactie levert ruim 88.000 euro op voor Hersenstichting: ‘Hopen dat ze een medicijn vinden’

De Gruune Cross heeft voorlopig al ruim 88.000 euro opgehaald voor de Hersenstichting. Vrijdag fietsten 94 deelnemers een tocht van 65 kilometer door de Achterhoek. Het opgehaalde geld wordt gebruikt voor onderzoek naar een medicijn tegen dementie.

ZwarteCross20

Zwarte Cross wil wereldrecord breken met katapultsprong over Megatent

De organisatie van de Zwarte Cross heeft een spectaculaire stunt aangekondigd voor de komende editie van het festival. Freerunners Noa Diorgina Man en Jim van Nes wagen zich in Lichtenvoorde aan een katapultsprong van maar liefst 75 meter over de bekende Megatent.

MediaMarkt

College Doetinchem wil meewerken aan 33 appartementen op voormalig MediaMarkt-pand

Het college van burgemeester en wethouders van Doetinchem heeft in principe ingestemd met een plan om 33 appartementen te realiseren op de bovenste verdieping van het pand aan de Burgemeester van Nispenstraat. Het gebouw komt vanaf augustus, na vertrek van sportschool Basic-Fit, leeg te staan. Ook voor de begane grond en eerste verdieping is nu een invulling gevonden.

weth bland

Installatie college Berkelland niet volledig: Koenderink nog niet beëdigd

Tijdens de gemeenteraadsvergadering van dinsdagavond zijn de nieuwe wethouders van de gemeente Berkelland benoemd. De avond kreeg echter een onverwachte wending bij de installatie van het nieuwe college. Wethouderskandidaat Ton Koenderink van Samen voor Berkelland kon niet worden benoemd en beëdigd, omdat de originele Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) nog niet beschikbaar was.