gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Raad unaniem over ontwikkeling DRU-terrein

d2d3327c1cc6fa77732804301e291f1d
Redactie REGIO8 |
“Het DRU-park is in een volgende levensfase aanbeland”, aldus wethouder Peter van de Wardt. “Het terrein zal altijd in beweging zijn. Daarom hebben we ook het Frank Damen-gebouw aangekocht om startende ondernemers te ondersteunen.” De nieuwe stichting DRU Industriepark zal volgens de wethouder haar eigen rol moeten pakken en daarbij is een mindere rol voor de gemeente weggelegd. “Met de huidige financiën moet de DRU zich door kunnen ontwikkelen.”

Partijen in de gemeenteraad zijn positief over de doorontwikkeling van het DRU Industriepark. “Wij zijn trots op wat er gerealiseerd is. Dit geeft een bijdrage aan een duurzaam en gezond industriepark”, aldus CDA-raadslid Memet Tekinerdogan. Ook Lokaal Belang onderschrijft de visie die nu op papier is gezet. “Wel moeten de losse eindjes qua vorming van het stichtingsbestuur nog aan elkaar geknoopt worden”, aldus Aaldering van Lokaal Belang.

Foto: REGIO8

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.