gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politie zoekt man die jonge vrouw betastte in Terborg

5d6703114933921e363211e1b4800480.jpg

De politie zoekt een man die op vrijdag 28 juni een jonge vrouw op klaarlichte dag heeft betast in Terborg. Donderdag werd een oproep op sociale media geplaatst, gericht aan de verdachte man.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
In het bericht spreekt de politie de man ook rechtstreeks aan. 'Rond 10.45 uur liep je vanaf het treinstation in Terborg in de richting van de Stationsweg. Je liep achter een jonge vrouw aan. Toen jullie de Rijksweg over moesten steken, ging je naast haar staan. Je keek haar even aan, maar zei niks', zo valt er te lezen. Ter hoogte van Fysio Oude IJsselstreek aan de Industrieweg betaste de man de jonge vrouw en vluchtte hij.

Het slachtoffer was erg overstuur van de gebeurtenis en ging het gesprek aan met de wijkagent. Samen besloten ze om aangifte te doen. De politie heeft camerabeelden van de man en hebben een screenshot gedeeld. 'Zoals je ziet, hebben we je gezicht geblurd. Dat doen we om je de kans te geven jezelf te melden bij ons. Daar heb je een week de tijd voor', valt te lezen.

De politie roept mensen die de oproep zien en de man herkennen ook op om zich te melden.
0fbce4010315a5804fd3c049be4f5352.jpg

Lees meer over:

|

Lees ook

Screenshot 2026-05-01 19.02.54.png

Berry Powel langer bij De Graafschap: ‘Als club grote stappen gezet’

Berry Powel blijft langer aan als technische manager van De Graafschap. De club maakte vrijdag bekend dat het contract van de oud-spits is verlengd tot juni 2027.

blur112ruurlo.jpg

Motorrijder overleden na aanrijding met mestvoertuig in Ruurlo

Een motorrijder is vrijdagmiddag om het leven gekomen bij een ongeval in Ruurlo. De motor botste met een mestvoertuig.

Arbeidsmigranten0.png

Emmerich ziet plan arbeidsmigranten Montferland niet als oplossing voor eigen problemen

De Duitse grensgemeente Emmerich ziet het plan van Montferland om arbeidsmigranten te huisvesten in ’s-Heerenberg niet als oplossing voor de eigen problemen met arbeidsmigranten. Dat zegt woordvoerder Tim Terhorst van de gemeente Emmerich.

PoelierLochemBrand20.jpg

Lochemse poelier opent noodwinkel na verwoestende brand: 'We moeten wel door'

Voor Jeroen Hoffman, eigenaar van Poelier 't Vöske uit Lochem, gaat 20 april de boeken in als een zwarte dag als ondernemer. Zijn zaak raakte flink beschadigd door een hevige brand. Om zijn klanten niet teleur te stellen, schakelt de eigenaar snel door. Donderdag werd een tijdelijke noodwinkel geopend.

ettenkerk.jpg

Kerk Etten noemt regels onhaalbaar, gemeente: ‘Dat is vooraf besproken’

De gemeente Oude IJsselstreek kan zich op een aantal vlakken niet vinden in de noodkreet die de Martinuskerk in Etten doet. Volgens de stichting zijn de geluidnsnormen onhaalbaar en beperkt de vergunning de activiteiten. De gemeente bedrukt dat er vooraf veel overleg is geweest, en dat de stichting op de hoogte is geweest.

bliksem1.jpeg

Code geel zaterdag van kracht in de Achterhoek: stevig onweer verwacht

Het KNMI heeft voor zaterdag code geel afgeven voor de Achterhoek vanwege stevige regen- en onweersbuien. De weerswaarschuwing geldt tussen 17.00 en 22.00 uur.