Ulft, Netherlands

Politie zoekt man die jonge vrouw betastte in Terborg

Foto: REGIO8 (archief)
De politie zoekt een man die op vrijdag 28 juni een jonge vrouw op klaarlichte dag heeft betast in Terborg. Donderdag werd een oproep op sociale media geplaatst, gericht aan de verdachte man.
Redactie REGIO8 | 15 augustus 2024 14:04 | Aangepast op 15 augustus 2024 14:04
In het bericht spreekt de politie de man ook rechtstreeks aan. 'Rond 10.45 uur liep je vanaf het treinstation in Terborg in de richting van de Stationsweg. Je liep achter een jonge vrouw aan. Toen jullie de Rijksweg over moesten steken, ging je naast haar staan. Je keek haar even aan, maar zei niks', zo valt er te lezen. Ter hoogte van Fysio Oude IJsselstreek aan de Industrieweg betaste de man de jonge vrouw en vluchtte hij.

Het slachtoffer was erg overstuur van de gebeurtenis en ging het gesprek aan met de wijkagent. Samen besloten ze om aangifte te doen. De politie heeft camerabeelden van de man en hebben een screenshot gedeeld. 'Zoals je ziet, hebben we je gezicht geblurd. Dat doen we om je de kans te geven jezelf te melden bij ons. Daar heb je een week de tijd voor', valt te lezen.

De politie roept mensen die de oproep zien en de man herkennen ook op om zich te melden.

Lees meer over:

Politie|Terborg|

Lees ook

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats...

Achterhoekse politie doet mee met Europese flitsmarathon

Het verkeersteam van Politie Oost-Nederland houdt deze week een flitsmarathon in de Achterhoek. Er w...

Achterhoekse politie gaat extra controleren op telefoongebruik in het verkeer

De Achterhoekse politie gaat in de maand augustus extra handhaven op het gebruik van mobiele telefoo...

Vrouw met twee kinderen raakt gewond na woordenwisseling in Doetinchem

Een vrouw met twee kinderen is dinsdagmiddag gewond geraakt nadat ze geduwd werd na een woordenwisse...

Fietser gewond bij aanrijding in Zeddam

Bij een verkeersongeval op de kruising van de Terborgseweg en de Bornhofweg in Zeddam is zaterdagmid...

Nederlander (43) overlijdt bij ernstig ongeval net over de grens bij Gendringen

Een 43-jarige automobilist uit de gemeente Oude IJsselstreek is zondagmiddag om het leven gekomen bi...