Ulft, Netherlands

Politie smoort scootermeeting in Wehl snel in de kiem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
De politie heeft zondagmiddag een geplande scootermeeting op het A18 Bedrijvenpark in Wehl snel aan banden gelegd. Ook werd een scooter in beslag genomen.
Redactie REGIO8 | 15 december 2024 16:12 | Aangepast op 15 december 2024 16:12
De politie was met veel agenten aanwezig op het industrieterrein in Wehl, na een tip over een illegale scootermeeting. Agenten wisten deze ontmoeting te voorkomen.Drie scooterrijders die vermoedelijk onderweg waren naar de meeting, werden door de politie staande gehouden en gecontroleerd.

Twee van de drie voertuigen waren in orde, maar bij één was flink gesleuteld.De scooter met blauw kentekenplaat liep bij een politietest tussen de 70 en 80 km per uur, ruim boven de toegestane 25 km per uur. De politie nam de scooter in beslag en gaf de eigenaar een proces-verbaal.

Lees ook

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...

Motorrijder gewond na aanrijding op Liemersweg Doetinchem

Een motorrijder is woensdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een busje op de Liemersweg (N...

Wederom explosie bij coffeeshop Doetinchem, schade is groot

Er heeft alweer een explosie plaatsgevonden bij de coffeeshop aan de Veemarkt in Doetinchem. Maandag...

UPDATE Woning en schuur volledig verwoest na brand Halle

Een woning en schuur aan de Dorpsstraat in Halle zijn vrijdag in vlammen opgegaan. De vlammen sloege...

Grote zwarte rookwolken bij uitslaande brand schuur Halle

In een net verbouwde schuur in Halle woedt vrijdagmiddag een flinke brand. De zwarte rook is tot in ...

Fietsster gewond na aanrijding op rotonde in Doetinchem

Een fietsster is donderdag gewond geraakt bij een aanrijding op de rotonde aan de Liemersweg in Doet...