gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politie doet onderzoek naar mishandeling in bos bij Gorssel

3f4600a89dacdca1f054831a388449a8

De politie doet onderzoek naar een vermoedelijke mishandeling van twee mannen van 71 en 61 jaar, in het buitengebied van Gorssel. Op social media gaan foto's van de vermoedelijke dader rond.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
Het incident zou woensdag 3 april rond 16.00 uur hebben plaatsgevonden, in het bos bij Gorssel. Een jongeman reed op een scooter door het bos over de Amelterweg toen het flink mis ging. "De jongen vond dat mijn vader en zijn vriend onvoldoende ruimte maakten en besloot daarom te stoppen en deze twee senioren te gaan mishandelen", laat Nadia Palesa, de dochter van een van de slachtoffers, weten. "Hij leek op weg te zijn naar hockey, want hij had een hockeystick en een sporttas bij zich."

De mishandeling heeft veel indruk op de mannen gemaakt. "Ze zijn onthutst over hoe zo'n jonge gozer zo snel heeft kunnen ontploffen en overging tot een fysieke confrontatie", aldus Palesa. "Mijn vader zit aan zware pijnstillers, heeft slechte nachten gehad en liep een zwaar gekneusde rib op. Hij heeft minder vertrouwen in mensen als hij nu buiten is." De politie laat weten dat er een melding is gedaan en dat zij onderzoek doen naar het incident.

Onderzoek
Hoewel er foto's van de vermoedelijke dader en zijn kentekenplaat rondgaan op social media, kan de politie niet inhoudelijk reageren. "We zijn bekend met de melding en hebben het in onderzoek", laat de politie weten.

Lees meer over:

|

Lees ook

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.

SalmSalmEdit

Geen troon, wel invloed: bij Gendringen leeft een Duitse vorst in een kasteel

Net over de grens bij Gendringen ligt Anholt, ooit een klein vorstendom met invloed tot in het huidige Nederland en Europa. Nog altijd leeft die geschiedenis voort en dat was te merken toen in juli 2025 honderden inwoners op de been kwamen om Emanuel Fürst zu Salm-Salm als ‘hun Fürst’ te begroeten. Dit gebeurde een jaar nadat Anholt afscheid nam van zijn vader, wijlen Vorst Carl Philipp. Bij de Wasserburg Anholt wachtte hem een officiële inhuldiging door de burgemeester en het schuttersleven van Isselburg.