gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politie doet onderzoek naar geweldsincident in Winterswijk

f3284b4385bb82e549ab31df588a868a

De politie is vrijdagmorgen uitgerukt en een onderzoek gestart naar een geweldincident in Winterswijk. Een man raakte bij het incident onwel en moest worden gereanimeerd.

Redactie REGIO8 |
Het incident vond plaats rond 07.45 uur aan Handelscentrum. De politie kreeg een melding van een onwel persoon. "Ter plaatse was de betrokkene niet aanspreekbaar en is kort gereanimeerd", reageert een woordvoerder van de politie. Het slachtoffer is vervolgens naar het ziekenhuis gebracht en volgens de politie weer bij kennis: "Zodra dit mogelijk is kan hij over het gebeuren worden gehoord." Wat zich precies heeft afgespeeld is voor de politie nog onduidelijk. Wel is duidelijk dat het gaat om een geweldsincident en dat naast het slachtoffer nog een man een rol heeft gespeeld, de politie doet onderzoek naar hem.

"Op de plaats van de melding hebben we een onderzoek gestart, mogelijk zichtbaar door het afzetlint", laat de woordvoerder weten. "Op dit moment gaan we uit van een geweldsincident, mogelijke mishandeling en doen we onderzoek naar de andere betrokken man bij dit incident." Getuigen worden verzocht om zich te melden bij de politie.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Gemeentehuis

Na kinderburgemeester krijgt Montferland mogelijk een kinderraad

Volgens goed gebruik in Montferland dient de kinderburgemeester elk jaar een motie in. Eerdere kinderburgemeesters zorgden bijvoorbeeld al voor gratis schoolfruit en een heksenwandelroute. Kinderburgemeester Laut van den Bosch gaat vol voor de democratie, in zijn motie roept hij op om te onderzoeken of er een kinderraad in Montferland kan komen. Dit werd door een grote meerderheid van de raad omarmt.

Beertje0

Bijna tweehonderd potentiële pleegouders melden zich na berenactie Montferland

Een actie van de gemeente Montferland waar gigantische knuffelberen op plekken in de gemeente staan is volgens wethouder Ingrid Wolsing een groot succes. Door middel van de beren en een informatiezuil hoopt de gemeente potentiële pleegouders te enthousiasmeren, en dat is gelukt. In de eerste week hebben 188 inwoners zich gemeld voor aanvullende informatie.

WhatsApp Image 2026-11-06 at 10.36.28

Laatste raadsvergadering Boumans eindigt met feesthoedjes en muzikaal afscheid

Feesthoedjes, een speciaal afscheidslied en een bijzondere motie. Burgemeester Mark Boumans werd donderdagavond tijdens zijn allerlaatste raadsvergadering in Doetinchem op ludieke wijze in het zonnetje gezet. Na een avond vol politieke discussies over de begroting voor 2027, verraste de gemeenteraad de vertrekkende burgemeester met een muzikaal afscheid. Al liet Boumans zich eerder op de avond ook nog één keer fel horen.

BrandEibergen

Twee bewoners gewond bij woningbrand in Eibergen

Twee bewoners van Eibergen zijn donderdagavond gewond geraakt bij een woningbrand. De brandweer was met drie voertuigen ter plaatse.

112hengeloBlurr

Bedrijfsbus botst tegen auto op beruchte kruising in Hengelo

Bij een harde botsing op de beruchte kruising bij de Kruisbergseweg in Hengelo zijn geen gewonden gevallen. Een bedrijfsbus kwam in botsing met een personenauto.

VuurwerkAngstDuitslandLindlahr2

Emmerich vreest Nederlands vuurwerktoerisme tijdens oud en nieuw

Hoe bereid je je voor op een jaarwisseling waarvan niemand weet hoe die gaat verlopen? In Emmerich am Rhein houden ze rekening met Nederlanders die vanwege het vuurwerkverbod in eigen land de grens oversteken. Hoeveel mensen dat zullen gaan doen en wat de gevolgen zijn voor de Duitse grensstad, is onduidelijk.