gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Poldervaart gepresenteerd bij De Graafschap

d49483d21e7bdd91bf59ef0116968b2a

Adrie Poldervaart is maandagavond, onder toeziend oog van meer dan honderd supporters, gepresenteerd als nieuwe trainer van De Graafschap. Tijdens de presentatieavond sprak de kersverse trainer, samen met technisch directeur Peter Bijvelds, over de uitdaging die voor hen ligt.

Dean van het Laar |
“Ik heb nog niet eerder meegemaakt dat fans mij zo onthalen, ik heb er heel veel zin in. We hebben elkaar dit seizoen nodig, jullie hebben ons nodig, maar wij hebben jullie vooral nodig”, zei de glunderende trainer. Na een tegenvallend seizoen, met een negende plek als eindklassering en een kansloze uitschakeling in de eerste ronde van de play-offs, is er werk aan de winkel. “Het doel voor dit seizoen is om mee te strijden om de bovenste plaatsen.” Daarbij temperde de trainer wel meteen de verwachtingen: “Dat De Graafschap moet meespelen om de bovenste plaatsen is logisch, maar je ziet ook welke clubs vanuit de Eredivisie zijn gedegradeerd. Daarnaast worden bepaalde teams ook sterker. Het belooft vooral een mooie competitie te worden, waarin wij ernaar moeten streven om de play-offs te behalen.”

Daarnaast ging de trainer ook in op de verwachte speelstijl: “Ik hou van verzorgd, aanvallend voetbal met spelers die zich het snot voor de ogen werken. Ik hoop de fans hier voetbal te bieden waar zij zich in kunnen vinden. Dat ze de strijd en passie herkennen waar De Graafschap voor staat. Als wij het maximale uit onszelf halen, dan ben ik tevreden.”

'intrinsiek gemotiveerd'

Ondertussen draait de transfercarrousel ook bij De Graafschap op volle toeren. Enkele aanwezige supporters vragen zich af wat er aan versterkingen verwacht kan worden op De Vijverberg. “We zoeken mensen die met heel hun hart hier willen spelen. Spelers die intrinsiek gemotiveerd zijn en er ook bij blijven als het minder gaat.”

De komende weken staan in het teken van rust, waarna eind juni de voorbereiding op het nieuwe seizoen voor de deur staat.

Foto: REGIO8

Lees ook

ac91cbac-f9da-4c1a-919d-2eb67cafa8bf

De Graafschap verliest ruim van SC Heerenveen en is Kwint maanden kwijt

De Graafschap is vrijdagavond in Akkrum tegen een fikse nederlaag aangelopen. Tegen SC Heerenveen werd het na 120 minuten spelen 7-2. Nadat de Superboeren vorige week vertrouwen tankten door in de eerste oefenwedstrijd te winnen van FC Utrecht, werden ze vrijdagavond geconfronteerd met een andere realiteit.

CorsoVarsseveld

Organisatie optocht Varsseveld stuurt brandbrief: ‘Het wordt heel lastig’

De toekomst van het Varsseveldse bloemencorso en allegorisch optocht staat onder druk. De organisatie heeft te maken met een bekend fenomeen in de wereld van carnavalsoptochten en bloemencorso’s: steeds minder bouwplekken. AOV Varsseveld en Stichting Bloemencorso Varsseveld sturen daarom samen een brandbrief naar de gemeente Oude IJsselstreek.

GWWP0

Weerboer Gerrit voorspelt een mooi weekend: 'De zon gaat goed schijnen'

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Op het beachvolleybalveld in Megchelen voorspelt de weerboer 'een prima zomersweekend' met ook kans op bui.

ARGO (GLD)

Doetinchemse atletiekclub ARGO viert 65-jarig jubileum

Een briljanten feest in Doetinchem, zaterdag op sportpark De Bezelhorst. Atletiekvereniging ARGO viert het 65-jarig bestaan.

WethoudersMontferland0

Twee nieuwkomers in college Montferland waaronder jongste wethouder van de Achterhoek

Montferland heeft een nieuw college, in plaats van vier, gaan vijf wethouders het de komende vier jaar doen. VVD'er Martin Som keert terug in het college. Jeanette Derksen van Lokaal Belang en Ingrid Wolsing van PRO gaan door. Het CDA komt met twee nieuwkomers, Chiel Polman en Merel Balduk.

SalmSalmEdit

Geen troon, wel invloed: bij Gendringen leeft een Duitse vorst in een kasteel

Net over de grens bij Gendringen ligt Anholt, ooit een klein vorstendom met invloed tot in het huidige Nederland en Europa. Nog altijd leeft die geschiedenis voort en dat was te merken toen in juli 2025 honderden inwoners op de been kwamen om Emanuel Fürst zu Salm-Salm als ‘hun Fürst’ te begroeten. Dit gebeurde een jaar nadat Anholt afscheid nam van zijn vader, wijlen Vorst Carl Philipp. Bij de Wasserburg Anholt wachtte hem een officiële inhuldiging door de burgemeester en het schuttersleven van Isselburg.