gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Play-offs verder weg voor De Graafschap na nederlaag

a0433e538ff7362c62c9cfc1c29db509

De Graafschap is vrijdagavond onderuit gegaan op bezoek bij NAC Breda. De formatie van trainer Richard Roelofsen ging met 2-0 onderuit, waardoor deelname aan de play-offs verder uit zicht is geraakt voor de Achterhoekers.

Tim Rondeel |
Het duel in het kolkende Rat Verlegh Stadion begon met veel kansen voor allebei de ploegen. NAC Breda werd gevaarlijk via spits Tom Boere, terwijl Basar Önal en Giovanni Korte namens de bezoekers NAC-doelman Roy Kortsmit onder vuur namen. Echter was het de thuisploeg dat in de eerste helft de leiding nam, nadat Robin Schouten de in Doetinchem geboren Boyd Lucassen onderuit tikte. De strafschop werd vervolgens uitstekend inschoten door Odysseus Velanas.

In het tweede bedrijf had De Graafschap meer de bal, maar was het NAC dat het net vond. Na geklungel in de Doetinchemse defensie was het invaller Ezechiel Banzuzi die de tweede Bredase treffer op het scorebord zette: 2-0. Die achterstand kwam De Graafschap, dat in de tweede helft een stuk minder goed voor de dag kwam, niet meer te boven. Daardoor raken de play-offs plekken nog verder uit zicht voor de Doetinchemmers en blijven de Superboeren steken op plek veertien.

Foto: De Graafschap Media

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-29 at 20.05.41

De Graafschap wacht nog steeds op eerste zege

De Graafschap is er zaterdag niet in geslaagd om de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Het kwam vlak voor rust terug in de wedstrijd tegen Almere City FC (1-1), maar vergat na de thee om de voorsprong te nemen en werd daarna door de Flevolanders hard aangepakt: 1-4.

WhatsApp Image 2026-08-27 at 07.59.34

Na anderhalf jaar voorbereiding is Zelhem bijna klaar voor WK Trial

Nog één week wachten en dan strijkt de internationale trialwereld neer bij de voormalige vuilnisbult in Zelhem. Tientallen motorrijders laten op 4, 5 en 6 september hun behendigheid zien tijdens de Nederlandse ronde van het WK Trial. Achter de schermen wordt ondertussen de laatste hand gelegd aan het parcours. Kartrekker Dick Bulten kijkt met trots naar het resultaat van ruim anderhalf jaar voorbereiding.

b9a260de-a153-3112-9de8-41acd48ae6fc

Man (68) aangehouden nadat video van potloodventer viral gaat

De politie heeft een 68-jarige man uit Montferland aangehouden die in beeld kwam nadat Valerie tijdens een wandeling begin augustus werd achtervolgd door een potloodventer. De man is gehoord en wordt verdacht van schennispleging.

GRAALM0

De Graafschap op jacht naar broodnodige punten tegen Almere City

De Graafschap is na een moeizame seizoensstart dringend op zoek naar punten. Na slechts één punt uit de eerste drie wedstrijden moet het zaterdagavond op de eigen Vijverberg beter tegen Almere City. Verdediger Thomas Kok kan de Superboeren daarbij weer helpen. De 28-jarige Brabander vertrok afgelopen zomer nog uit Doetinchem, maar keerde deze week verrassend terug.

DSC02743

De Graafschap Onder-21 versterkt zich met Feyenoorder Ringeling

De Graafschap heeft de selectie van Onder-21 versterkt met de 20-jarige Sam Ringeling. De centrale verdediger komt transfervrij over van Feyenoord en sluit per direct aan bij het opleidingsteam van de Doetinchemmers.

Wielrennen234

Ronde van Ulft en Ronde van de Achterhoek slaan handen ineen: 'Ideaalplaatje'

De Ronde van de Achterhoek en de Ronde van Ulft slaan dit jaar de handen ineen. Komende zondag komen de wielerfans volop aan hun trekken in Ulft. De regionale ronde profiteert onder meer van de lokale contacten, terwijl de Ulftse organisatie kan meeliften op de vergunning en faciliteiten van de grotere koers. Voor de Ronde van Ulft betekent de samenwerking bovendien een aantal veranderingen.