gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Persoon uit auto bevrijd door brandweer na ongeval bij Didam

8862ab51bce0d341b097a7d3b02665cc.jpg

De brandweer heeft zondagavond een vrouw uit een auto moeten bevrijden na een ongeval op de N813 nabij Didam. Een andere betrokkenen is aangehouden door de politie.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De hulpdiensten rukten zondagavond met spoed uit rond 19.45 uur naar het ongeval op de Tatelaarweg tussen Didam en Zevenaar. Twee voertuigen botsten met elkaar toen een van de bestuurders vermoedelijk de macht over het stuur verloor. Een van de auto's schoot in de berm en kwam tot stilstand boven een sloot, de andere belandde aan de kant van de weg in de berm. De brandweer heeft een bijrijder moeten bevrijden uit de auto door het voertuig open te knippen, de vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De automobilist die vermoedelijk de macht over het stuur verloor, is door de politie aangehouden vanwege roekeloos rijgedrag. Hij kwam wel met de schrik vrij, hetzelfde geldt voor zijn bijrijder.

De weg is tijdelijk afgesloten geweest. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.