gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Persoon uit auto bevrijd door brandweer na ongeval bij Didam

8862ab51bce0d341b097a7d3b02665cc.jpg

De brandweer heeft zondagavond een vrouw uit een auto moeten bevrijden na een ongeval op de N813 nabij Didam. Een andere betrokkenen is aangehouden door de politie.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De hulpdiensten rukten zondagavond met spoed uit rond 19.45 uur naar het ongeval op de Tatelaarweg tussen Didam en Zevenaar. Twee voertuigen botsten met elkaar toen een van de bestuurders vermoedelijk de macht over het stuur verloor. Een van de auto's schoot in de berm en kwam tot stilstand boven een sloot, de andere belandde aan de kant van de weg in de berm. De brandweer heeft een bijrijder moeten bevrijden uit de auto door het voertuig open te knippen, de vrouw is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis.

De automobilist die vermoedelijk de macht over het stuur verloor, is door de politie aangehouden vanwege roekeloos rijgedrag. Hij kwam wel met de schrik vrij, hetzelfde geldt voor zijn bijrijder.

De weg is tijdelijk afgesloten geweest. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Lees ook

kunstwandelroute30.jpg

Kunstwandelroute voor de tweede keer in ’s-Heerenberg: ‘Zelfs beter dan Hummelo’

Voor het tweede jaar strijkt de kunstwandelroute neer rond Kasteel Huis Bergh. Deze editie is een feestelijke voor de organisatie, ze doen het voor de 25e keer. Eerder vond het evenement plaats in Hummelo, maar door problemen met de landgoedeigenaar moesten ze uitwijken. Voor deze editie heeft de organisatie nog wel een cheque van de gemeente Bronckhorst meegekregen.

PAASVUUR.jpg

Traditie onder druk; toch nog tachtig paasvuren in de Achterhoek

Op verschillende plekken in de Achterhoek worden dit weekend traditiegetrouw paasvuren ontstoken. Deze traditie staat echter onder druk. Waar het noorden van de Achterhoek nog tientallen vuren kent, zijn in het zuiden sterke verminderingen of is zelfs het volledig verdwijnen van paasvuren te zien.

lochem.png

Advies voor Lochem: Gemeentebelangen, PRO en VVD aan de bak met coalitieakkoord

Gemeentebelangen, PRO Lochem en de VVD gaan proberen om een coalitie te vormen in Lochem. Dit naar aanleiding van het advies dat informateur Henk Gossink donderdagavond presenteerde tijdens een extra raadsvergadering.

Gemeentebelangen Doetinchem 3.jpg

Kater bij grootste partij Doetinchem na formatieadvies: 'Veel gesprekken in achterkamertjes'

Wat als een grote overwinning van de gemeenteraadsverkiezingen moest voelen, eindigt voor Gemeentebelangen Doetinchem in een bittere nasmaak. De lokale partij verdubbelde het aantal zetels van drie naar zes en werd de grootste partij, maar staat nu buitenspel bij de coalitievorming.

Agenten flyer Silvolde foto Omroep GLD.png

'Laot ze niet binnen': campagne in streektaal tegen nepagenten

Ouderen beter beschermen tegen oplichting door nepagenten: dat is het doel van een nieuwe campagne in de Achterhoek en op de Veluwe. De politie kiest daarbij voor een opvallende aanpak: communiceren in het dialect én het organiseren van een zogeheten cyberbingo.

WhatsApp Image 2026-04-02 at 21.45.57.jpeg

Coalitieadvies Doetinchem zonder verkiezingswinnaar: ‘Zwarte bladzijde’

Klaas Agricola, verkenner van de gemeente Doetinchem, heeft donderdagavond zijn advies gepresenteerd aan de gemeenteraad over de vorming van een nieuwe coalitie. Na gesprekken met alle fracties afgelopen zaterdag ziet hij voldoende aanknopingspunten voor een samenwerking tussen PRO, CDA, VVD en D66. Winnaar van de verkiezingen, Gemeentebelang Doetinchem, valt opvallend genoeg buiten dit advies.