gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Persoon gewond na overval in Borculo, daders op de vlucht

991eb02931896b9875ee64c481b869bf.jpg

Bij een woningoverval in Borculo is woensdag een persoon gewond geraakt. De politie is een onderzoek gestart, maar er is nog niemand aangehouden. De daders zijn in onbekende richting gevlucht.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van de overval kwam rond 06.30 uur binnen bij de politie. De overval vond plaats tussen 04.00 en 05.30 uur. Een vrijstaande woning aan de Ruurloseweg was het doelwit van de overval. De politie kwam met meerdere voertuigen ter plaatse, ook was er een ambulance aanwezig. De overvallers hebben een persoon langere tijd vastgehouden en die zou daarbij gewond geraakt zijn. De daders, volgens de politie zijn het in ieder geval twee personen, zijn gevlucht in onbekende richting.

Het terrein rondom de woning is inmiddels ruim afgezet door de politie met rood-witte linten. Er is een onderzoek gestart en de politie roept mogelijke getuigen op om zich te melden. Ook zijn camerabeelden uit de omgeving welkom.

Lees ook

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.