gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Persoon gewond na overval in Borculo, daders op de vlucht

991eb02931896b9875ee64c481b869bf.jpg

Bij een woningoverval in Borculo is woensdag een persoon gewond geraakt. De politie is een onderzoek gestart, maar er is nog niemand aangehouden. De daders zijn in onbekende richting gevlucht.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van de overval kwam rond 06.30 uur binnen bij de politie. De overval vond plaats tussen 04.00 en 05.30 uur. Een vrijstaande woning aan de Ruurloseweg was het doelwit van de overval. De politie kwam met meerdere voertuigen ter plaatse, ook was er een ambulance aanwezig. De overvallers hebben een persoon langere tijd vastgehouden en die zou daarbij gewond geraakt zijn. De daders, volgens de politie zijn het in ieder geval twee personen, zijn gevlucht in onbekende richting.

Het terrein rondom de woning is inmiddels ruim afgezet door de politie met rood-witte linten. Er is een onderzoek gestart en de politie roept mogelijke getuigen op om zich te melden. Ook zijn camerabeelden uit de omgeving welkom.

Lees ook

Framerunnen30.jpg

ARGO maakt atletiek voor iedereen mogelijk met framerunning: ‘Het is echt heel belangrijk’

Waar op de atletiekbaan van ARGO in Doetinchem doorgaans geen framerunners te zien zijn, was dat tijdens de van stichting Only Friends wel het geval. Ongeveer tien sporters met een beperking maakten er kennis met de sport waarbij zij met een hulpmiddel kunnen rennen, tot vreugde van trainer en bestuurslid Bas Waterham.

WhatsApp Image 2026-04-29 at 12.48.30.jpeg

Motorrijder gewond bij eenzijdig ongeval in Braamt

Een motorrijder is woensdagmiddag tegen 12.30 uur gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Europaweg in Braamt.

Grensovergang2.jpg

Duitsland gaat niet mee in opschuiven grenscontroles landinwaarts

Berlijn gaat niet mee in het verzoek in een brandbrief van de gemeenten Montferland, Zevenaar en Emmerich om de grenscontroles een paar kilometer landinwaarts te verplaatsen. Volgens de drie gemeenten zou dit een oplossing zijn voor de huidige overlast en ongelukken in Nederland en aan de grens.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 17.21.09.jpeg

37-jarige Doetinchemmer aangehouden na grootschalige politieactie

Een 37-jarige man uit Doetinchem is dinsdagmiddag aangehouden bij een grootschalige politieactie in de binnenstad. De man bevond zich op de daken van gebouwen aan de Terborgseweg.

Orion MC Cluskey.jpg

Orion Stars begint aan vijfde finale op rij: ‘Dat gaat zeker niet wennen’

Voor het vijfde jaar op rij staan de mannen van Orion Stars in de finale om de landstitel. De eerste wedstrijd van de best of five serie spelen ze woensdagavond tegen Lycurgus uit Groningen in de eigen SaZa Topsporthal.

WhatsApp Image 2026-04-28 at 19.33.35.jpeg

Vordenaar zamelt massaal dopjes in voor Diabetes Fonds: 'Hoe meer, hoe beter'

Jaimy Buunk uit Vorden zamelt op grote schaal bierflesdopjes in voor het Diabetes Fonds. Wat begon als een kleine inzamelactie voor een jongen met diabetes, is uitgegroeid tot een flink lopend initiatief.