gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Persoon gewond na ongeval op eerste dag Zwarte Cross

1e415845a177f5698550f95a2d86be92.jpg

Bij een ongeluk achter de schermen van de Zwarte Cross in Lichtenvoorde is donderdagmiddag een persoon gewond geraakt. Wat er precies heeft plaatsgevonden is nog niet bekend.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
De melding van het ongeval kwam rond 16.45 uur binnen bij de hulpdiensten. De ambulances werden naar de Heringsaweg gestuurd aan de rand van het festival. Wat er precies heeft plaatsgevonden is nog niet duidelijk. "Er is een persoon naar het ziekenhuis vervoerd", laat een woordvoerder van de organisatie weten. "We kunnen nog niets zeggen over de toestand van het slachtoffer."

Er werd ook een traumahelikopter opgeroepen, of het slachtoffer per helikopter of ambulance naar het ziekenhuis is overgebracht is niet bekend. Het festival in Lichtenvoorde is donderdag begonnen en duurt tot en met zondag.

Lees meer over:

|

Lees ook

__2.jpg

Doetinchem wil Spoorzone transformeren tot groen stadsdistrict met duizenden woningen

De Spoorzone in Doetinchem moet een compleet nieuw stadsdeel met duizenden woningen en werkplekken worden. Als het aan gemeente Doetinchem ligt, verandert het gebied in de komende jaren in ‘het nieuwe visitekaartje’ van de stadsgemeente.

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.