Ulft, Netherlands

Patricia Oostendarp volgt bij CDA Berkelland Martine Tenhagen-Pelle op

Foto: Gemeente Berkelland
Patricia Oostendarp is binnen de fractie van het CDA in Berkelland de opvolgster van Martine Tenhagen-Pelle, die onlangs haar zetel opgaf in de gemeenteraad van Berkelland.
Domien Esselink | 17 september 2024 21:30 | Aangepast op 17 september 2024 21:30
Tenhagen voelde zich niet langer op haar plek als gevolg van alle commotie die is ontstaan door het onderzoek na het vermeende grensoverschrijdende gedrag binnen het ambtelijk apparaat van de gemeente Berkelland. Daarbij spitste haar onvrede zich toe op de rol van voormalig wethouder en huidig raadslid Han Boer van D66. Ze wilde niet langer met in de raadszaal actief zijn.

Het raadslid uit Rietmolen besloot te stoppen, hetgeen door het CDA wordt betreurt. “Het vertrek van Martine is ontzettend jammer. Ze heeft een enorme staat van dienst als volksvertegenwoordiger”, zegt CDA-fractievoorzitter Theo Helmers, die veel vertrouwen heeft in de opvolgster vanTenhagen. “Patricia gaat haar rol pakken. Daar hebben we alle vertrouwen in.”

Oostendarp is 41 jaar en woont in Neede. De moeder van twee kinderen heeft een eigen adviesbureau en wil als gebruiker van een rolstoel Berkelland toegankelijker maken. Het nieuwbakken raadslid van het CDA is dinsdagavond tijdens de raadsvergadering geïnstalleerd.

Lees ook

Twee auto's botsen op Aaltenseweg in buitengebied Zelhem

Bij een ongeval op de Aaltenseweg in het buitengebied van Zelhem, zijn twee auto’s in een bocht tege...

Nieuw zorggebouw naast Slingeland Ziekenhuis gaat 'IJsselbrink' heten

Het nieuwe zorggebouw van het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem krijgt de naam 'IJsselbrink'. De n...

Keupers Kerst | Hans Keuper op bezoek bij het verzorgingshuis #3

De allermooiste tijd van het jaar is aangebroken: kerst! In de driedelige-serie Keupers Kerst gaat d...

Doetinchem herdenkt oorlogsslachtoffers met kaarslicht tijdens Lichtjesavond

Militairen en andere mensen die tijdens de Tweede Wereldoorlog hun leven gaven voor onze vrijheid wo...

Clara (83) maakt al jaren kerstkaartjes voor ouderen: niemand mag vergeten worden

Denk je aan kerst, dan denk je aan gezellige kerstmuziek, de kerstman, een prachtig versierde boom ...

Motorstandbeeld na mislukte stunt terug in Bronckhorst

Het ‘geleende’ motor-standbeeld uit Hengelo heeft inmiddels een flinke toertocht achter de rug. Wat ...