Ulft, Netherlands

Patiëntenstop op afdelingen Slingeland door werkzaamheden

Het Slingeland Ziekenhuis gaat vanwege werk aan het stroomnetwerk zaterdag over op noodstroom. Daarom kunnen er gedurende de dag geen nieuwe patiënten worden opgenomen op onder meer de spoedeisende hulp en de afdeling verloskunde.
Redactie REGIO8 | 11 mei 2023 10:20 | Aangepast op 11 mei 2023 10:20
"Patiënten die acute zorg nodig hebben worden opgevangen door ziekenhuizen in de regio", meldt het Slingeland op de eigen website. De dichtsbijzijnde ziekenhuizen voor patiënten uit de Achterhoek zitten in Winterswijk (SKB), Zutphen (Gelre Ziekenhuizen) en Zevenaar (Rijnstate). Naast de spoedeisende hulp en de afdeling verloskunde, worden ook op de intensive care, de acute kindergeneeskunde en de CCU/SCU/EHH-afdeling geen nieuwe patiënten opgenomen. Alle operatiekamers blijven gesloten tijdens het werk.

De werkzaamheden aan het stroomnetwerk vinden van 08.00 uur tot 16.00 uur plaats. Patiënten die al zijn opgenomen in het Doetinchemse ziekenhuis merken weinig van het werk. Ook dialysebehandelingen in het Slingeland gaan gewoon door. Als de werkzaamheden aan het stroomnetwerk zijn afgerond, start de actue zorg weer op.

Foto: REGIO8

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Man onder invloed van ‘Monkey Dust’ veroorzaakt ongeval in Doetinchem

Een fietser is in de nacht van vrijdag op zaterdag gewond geraakt toen hij met zijn fiets ten val kw...

Fietsster gewond na aanrijding in Doetinchem

Een vrouw is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding tussen twee fietsers in Doetinchem. De...

Brand in tuin Doetinchem snel geblust

In een achtertuin aan de Kloosstraat in Doetinchem is woensdagmiddag brand uitgebroken. Rond 15.00 u...