De melding van een overval op de pizzaketen aan de Plantsoenstraat in Doetinchem kwam rond 22.00 uur bij de hulpdiensten binnen. Na een forse inzet van de politie bleek het pizzarestaurant te zijn overvallen. Het is onbekend hoeveel geld er is gestolen. Tijdens de overval werd er gedreigd en geschoten met een vuurwapen. De medewerkers zijn erg geschrokken van het incident. Politieagenten hebben om de hoek een scooter aangetroffen met een geldlade op de grond.
Na de overval is er een Burgernetmelding uitgegaan over de overvallers. De melding vraagt inwoners, voorbijgangers en andere oplettenden uit te kijken naar twee jongens op een scooter. Een van de verdachten is mogelijk 1 meter 75 lang, de ander 1 meter 85. Een van hen droeg donkerblauwe en/of grijze kleding en had een tenger postuur, met een sjaal voor zijn mond. Volgens de melding droeg een van de verdachten, of misschien beiden, ook een bivakmuts. De politie vraagt mensen de verdachten absoluut niet te benaderen, maar direct 112 te bellen.
UPDATE: De politie heeft bevestigd dat er is geschoten, bij de gevonden scooter is een 9mm huls aangetroffen. Agenten hebben nog met honden gezocht naar de verdachten, maar dit heeft tot niks geleidt.