Ulft, Netherlands

Over de Top vindt na twee jaar weer plaats

Het Over de Top festival in Lichtenvoorde vindt volgend weekend na twee jaar weer plaats. De organisatie is klaar voor de elfde editie van het evenement.
Serena Speet | 27 mei 2022 14:48 | Aangepast op 27 mei 2022 14:48
"Na twee jaar zonder festival was het wel weer even wennen voor iedereen", aldus Nienke Penterman namens de organisatie. De afgelopen jaren kon het evenement wegens de coronamaatregelen niet doorgaan, maar dit jaar kunnen festivalgangers op zaterdag 4 en zondag 5 juni genieten van de elfde editie van het evenement. "We zijn weer uit onze winterslaap ontwaakt", laat Penterman weten. "En wij zijn er helemaal klaar voor." In totaal treden meer dan vijftig acts op tijdens het Pinksterweekend, onder meer Hot Stuff, Tricklebolt en Hilltop Howlers maken deel uit van het programma.

In 2019 trok het festival 4.500 bezoekers, dit jaar hoopt de organisatie opnieuw een recordaantal bezoekers te verwelkomen op het Swite Terrein in Lichtenvoorde. Alle gekochte kaartjes voor de geannuleerde edities zijn in 2021 ongeldig verklaard om dit jaar een 'frisse start' te kunnen maken.

Foto: Martijn Koolmees

Lees meer over:

Festival|Over de Top|

Lees ook

Duits pretpark wordt decor voor 48 uur non-stop techno en house

Het Duitse pretpark Wunderland Kalkar wordt in mei het decor voor een bruisend techno- en housefesti...

Klassieke PaasPop-versie wil meer liefhebbers in muziekkunst aanspreken in Oost Klassiek

Sinds hun ontstaan als tweede loot van PaasPop Zieuwent hebben ze één missie: Bach en barok dichter ...

Kamerøje van Nathals Live brengt voor tweede keer ode aan het Oosten

Voor de tweede keer wordt het Sourcycentrum in Zieuwent vrijdag en zaterdag omgetoverd tot de rockte...

Huntenpop trakteert festivalgangers op diverse line-up in Ulft

Op het weiland naast het DRU Industriepark in Ulft trapten Achterhoekers Suzan & Freek de zaterdag v...

Krijn (14) verdient honderden euro's op Huntenpop met lege blikjes

Voor de 14-jarige Krijn Crommentuyn uit Heythuizen kost Huntenpop geen geld, sterker nog, hij wordt ...

Gemoedelijk wakker worden op de Huntenpopcamping: ‘Het is zo lekker kneuterig’

Vrijwel alle meerdaagse festivals hebben ook een camping. Voor een tweedaags festival met de grootte...