gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oud-aanvallers Powel en Roelofsen nemen taken Bijvelds over

959f798d12ab30fb7c6783ed9c70c3f9

Na het vertrek van technisch directeur Peter Bijvelds nemen Richard Roelofsen en Berry Powel zijn taken tijdelijk waar. Beide voormalig aanvallers waren al aan De Graafschap verbonden, Powel als lid van de klankbordgroep voetbalzaken en Roelofsen als hoofd scouting.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
"De komende vier weken gaan ze er veel energie in stoppen om ervoor te zorgen dat de selectie 24-25 versterkt wordt", belooft directeur algemene zaken Michael Ogubai dinsdagavond in een videostatement van de club. "Dat doen ze natuurlijk samen met het team van trainers en staf dat er nu is." Volgens Ogubai is de club 'gewoon doorgegaan' met de gesprekken waar Bijvelds mee bezig was: "Het is niet zo dat er nu van alles verloren is gegaan, natuurlijk lagen er al profielen, natuurlijk heeft de scouting allerlei spelers al in beeld, en daarmee gaan we door omdat het belangrijk is dat we de aankomende tijd ook de selectie versterken."

De roep om versterkingen vanuit de supporters is groot, vooral na de tegenvallende resultaten in de voorbereiding. Volgens Ogubai heeft het duo Roelofsen en Powel dan ook een duidelijke taak: "Het halen van versterkingen die De Graafschap kwalitatief omhoog brengen."

Lange termijn?
Over wat de club op langere termijn als visie heeft met het oog op het technische beleid is niet duidelijk. "Het is goed om dat nader met elkaar uit te spreken, het is vers van de pers wat er gebeurd is en daar moeten we meer tijd met elkaar voornemen", besluit de directeur algemene zaken.

Lees ook

KetiKoti_020

Doetinchem staat voor het eerst stil bij Keti Koti: 'Dit verbindt ons allemaal'

Op 1 juli wordt er door heel Nederland Keti Koti gevierd. De dag waarop de afschaffing van de slavernij door Nederland, wordt herdacht én gevierd. In Doetinchem ontbrak zo'n herdenkingsmoment tot nu toe. Volgens de initiatiefnemers was het daarom hoog tijd om ook in de stad aandacht te besteden aan deze belangrijke dag.

vrachtwagen0

Kilometerheffing voor trucks ingegaan, Achterhoekse ondernemers voorbereid

De vrachtwagenheffing is woensdag ingegaan. Eigenaren van vrachtwagens vanaf 3.500 kilo maximaal gewicht plus lading betalen vanaf nu per gereden kilometer een kilometerheffing. De cabines moeten een eigen tolkastje aan boord hebben dat werkt in Nederland. De hoogte van het tarief hangt af van het type voertuig. De boetes zijn niet mals.

School Bekveld 2026 (1)

Bekveld de baas over oude basisschool in buurtschap: ‘Af en toe knap ingewikkeld’

Goed nieuws voor buurtschap Bekveld. De voormalige basisschool is gekocht van de gemeente Bronckhorst en wordt ingericht als ontmoetingsplek. Het pand werd al gebruikt door de bewoners van de buurtschap, maar nu is de Stichting BuitenGewoonBekveld ook eigenaar van het gebouw.

BlurrOngeluk

Auto ramt boom op Ruurloseweg Beltrum, bestuurder gewond

Een automobilist heeft woensdagmiddag bij een eenzijdig ongeval een boom geramd op de Ruurloseweg (N319) bij Beltrum. De bestuurder is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd.

Theo

Raad Berkelland moet afkicken: ‘Nog wennen aan het raadsakkoord’

Het werd dinsdagavond een repeterend zinnetje: “We moeten nog wennen aan het raadsakkoord.” De gemeenteraad van Berkelland besprak de zogenaamde Perspectiefnota, de voorloper van de gemeentelijke begroting, en moet nog afkicken van een politiek spanningsveld met coalitie en oppositie.

OpenGransland20

Negende aflevering talkshow Open Grensland: culturele verschillen en vooroordelen

In de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland staat het leven in de grensregio centraal. In deze aflevering bespreken presentatrice Mylgia van Uytrecht en haar gasten culturele verschillen en vooroordelen. Ze gaan in op beelden en aannames die Nederlanders en Duitsers van elkaar hebben, bijvoorbeeld over opvoeding, uiterlijke kenmerken en sociale omgangsvormen.