gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion Stars strandt in Champions League, avontuur gaat verder in CEV Volley Cup

8c72abd2ae0444e084d352492dcadaf3.jpg

De mannen van Orion Stars uit Doetinchem zijn er woensdagavond niet in geslaagd om zich te plaatsen voor de groepsfase van de Champions League. De volleyballers gingen in eigen huis tijdens de return tegen Hypo Tirol voor de tweede keer met 3-0 onderuit.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Het was ‘do or die’ voor de Doetinchemmers tegen de Oostenrijkers. Om zich van een plekje in de groepsfase van de Champions League te verzekeren moesten ze met 3-0 of 3-1 winnen. Echter ging het in de eerste set al mis. Hypo Tirol won de set met 20-25, waardoor Orion de tweede set hoe dan ook moest winnen. Echter werd deze ook met 21-25 verloren, waardoor de kans op een groepsfase ticket al was verkeken. In de derde set kwamen de Doetinchemmers wat meer in het spel maar ook dat bleek niet genoeg. De set werd verloren met 24-26.

Een historisch avond bleef daarmee uit voor Orion. Echter is het Europese avontuur nog niet volledig ten einde. De volleyballers gaan door in de CEV Volley Cup, wat een niveautje lager is dan de Champions League. In dit toernooi komt ook competitiegenoot Draisma Dynamo uit Apeldoorn in actie. De eerste wedstrijd van Orion Stars in de CEV Volley Cup word gespeeld tegen het Poolse Asseco Resovia. Wanneer de wedstrijd wordt gespeeld is nog niet bekend.

Lees meer over:

|

Lees ook

Scherm­afbeelding 2026-05-16 om 11.16.23.png

Achterhoek middelpunt van touwtrekwereld

Zweet, brute kracht en pure passie in de Achterhoek. Beltrum is dit weekend het middelpunt van de touwtrekwereld. Touwtrekvereniging VIOS Bison organiseert namelijk een groot internationaal toernooi. Deelnemers van 178 verschillende teams komen vanuit alle windstreken naar sportpark De Sonders om de titel van touwtrekmeester te winnen.

WhatsApp Image 2026-05-13 at 12.57.29 (1).jpeg

Al meer dan kwart eeuw leeft Paul Rabelink voor Sterkste Man: 'De Achterhoek draagt dit evenement’

Wat begon als een eenmalige promotie voor zijn sportschool is inmiddels uitgegroeid tot meerdere evenementen van formaat. Al 26 jaar zet Paul Rabelink zich met ziel en zaligheid in voor de Sterkste Man. Komende zaterdag organiseert hij weer een halve finale van het krachtpatsersevenement bij de DRU in Ulft.

NOrmaal30.png

Normaal terug in Lochem: Hemelvaartsdag vol rock en regen!

Hemelvaartsdag, voor veel Anhangers een dag die rood omcirkeld staat in de agenda. En ook dit jaar keerde de band terug naar de plek waar in 1975 hun bekendheid begon: het openluchttheater in Lochem. Ondanks stevige regenbuien werd er ouderwets gehøkt. Bijzonder was het zeker want het was de eerste en mogelijk ook enige keer dat de band in 2026 samen op het podium stond.

BLUR TOLDIJK.jpg

Brand in schuur aan Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk

Bij een schuur aan de Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Hoe het vuur kon ontstaan en hoe groot de schade is, is nog niet bekend.

Rob01.jpeg

Achterhoekse opa gered uit Frans ravijn dankzij optreden van kleinzoons: 'Ik ben supertrots op ze'

Wat voor de 69-jarige Rob Schoonbeek uit Laag-Keppel een prachtige vakantie in Zuid-Frankrijk had moeten worden, eindigde op 23 april in een regelrechte nachtmerrie. Tijdens een natuurwandeling met zijn kleinzoons viel hij tien meter een ravijn in en moest hij met een helikopter worden gered. Inmiddels is hij weer terug in Nederland en blikt hij terug op de dag van het ongeluk.

dieperink0.jpg

Achterhoekse scheidsrechter Dieperink niet naar WK na aanhouding in Engeland

Rob Dieperink uit Borculo komt niet in actie als videoscheidsrechter (VAR) op het WK, omdat hij vorige maand in Engeland is aangehouden. Volgens De Telegraaf is dat op verdenking van aanranding van een minderjarige jongen.