gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Organisatie geniet van mogelijk laatste Reurlse Zommerdagen

07b78bfed02605d4e609a50958ce6be1

Duizenden bezoekers kwamen er de afgelopen dagen op af en met een stralende zon aan de hemel hadden de randvoorwaarden voor een laatste editie niet beter kunnen zijn. De toekomst van de Reurlse Zommerdagen in Ruurlo is onzeker, maar de huidige organisatie sluit het met een goed gevoel af.

Dean van het Laar |
De 41e editie gaat in de boeken als een zonovergoten editie waarbij het evenement afscheid neemt van de folkloristische dans- en muziek. Het was verweven met het jaarlijkse dorpsfeest, maar de dansgroep moet er noodgedwongen mee stoppen. “Er is onvoldoende aanwas om door te gaan”, vertelt voorzitter Ben Lodeweges van het vijfdaagse evenement. “De huidige leden worden allemaal een dagje ouder, en een jongere generatie dien zich vooralsnog niet aan.”

Ook de verdere organisatie van het evenement wordt waarschijnlijk uitbesteed. Een mogelijke opvolger is gevonden, maar of er een 42e editie komt is volgens de voorzitter niet zeker. “Zoals het er nu naar uitziet gaat de plaatselijke ondernemingsvereniging de organisatie van het evenement overnemen, maar of dat allemaal rond gaat komen is nog niet bekend”, aldus Lodeweges.

Meer dan tienduizend bezoekers
De organisatie kijkt in ieder geval met een goed gevoel terug op de mogelijk allerlaatste editie van de Reurlse Zommerdagen. “We hebben meer dan tienduizend bezoekers mogen verwelkomen en we hebben ontzettend veel leuke reacties ontvangen”, zegt Lodeweges. “Bovendien zijn we gezegend met dit zonovergoten weer, dus we hadden het ons niet beter kunnen wensen.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.