gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opnames voor The Passion zijn in volle gang

63d982e6d837ec5870d03eae70e20ffe

Over ruim twee weken vindt The Passion plaats in het centrum van Doetinchem, maar de opnames voor het evenement lopen al sinds februari. Kasteel Slangenburg is een van de locaties waar de afgelopen periode scènes zijn gedraaid.

Davie Klein Gunnewiek |
Omdat het paasverhaal zich op verschillende plekken afspeelt, worden sommige scenes vooraf opgenomen. De afstand tot het centrum is te groot om de scenes live te kunnen spelen. Zo is in het bos bij kasteel Slangenburg een fragment opgenomen waarin Jezus, gespeeld door Soy Kroon, bidt tot zijn vader. KRO-NCRV en producent Mediawater hebben er voor gekozen om de omgeving van Doetinchem nadrukkelijk te betrekken bij The Passion. “De Achterhoek heeft natuurlijk een mooie plattelandsomgeving”, vertelt producent Jacco Doornbos. “Daarom willen we niet alleen de binnenstad van Doetinchem laten zien, maar ook ‘groot Doetinchem’ pakken we mee, en daar hoort natuurlijk een kasteel als Slangenburg helemaal bij.” Volgens de producent is het nog niet eerder voorgekomen dat een kasteel een prominente plek krijgt in The Passion.

Naast de scènes die werden opgenomen bij kasteel Slangenburg, zijn er al meer locaties bekend die tijdens de komende editie van The Passion te zien zijn. “We zijn natuurlijk in de binnenstad waar we in één van de cafés zullen draaien”, aldus Doornbos. “Daarnaast komt er een prachtige scene vanaf De Bleek.” De twaalfde editie van The Passion heeft als thema ‘Alles komt goed?!’, waarbij wordt ingehaakt op herkenbare maatschappelijke onderwerpen.

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

GorsselNetherlandse02BDP_GorrselMFAGorsselVoorplein-1330x831

MFA Gorssel kost 8,5 miljoen euro meer dan begroot: ‘Het moet anders’

De multifunctionele accommodatie (MFA) in Gorssel blijkt 8,5 miljoen euro meer te kosten dan de 17,9 miljoen euro die ervoor was begroot. Daarmee vindt het college dat de gemeenteraad zich weer moet buigen over de kwestie.

GRARKC0

De Graafschap blijft kwakkelen: 'Er staat absoluut druk op mijn schouders'

Na het uiterst teleurstellende resultaat van maandagavond tegen Jong Ajax blijven de Superboeren bungelen onderin de Keuken Kampioen Divisie. Een overwinning tegen RKC Waalwijk in eigen huis is broodnodig om het sentiment te keren. Trainer Thomas Duivenvoorden voelt de druk toenemen, maar blijft optimistisch.

IKC0

Nieuwe wethouder heeft vertrouwen in IKC ’s-Heerenberg: ‘We hebben duidelijke kaders’

De bouw van het Integraal Kindcentrum (IKC) in ’s-Heerenberg moet in februari 2030 klaar zijn. Dat is later dan eerder werd voorzien, maar volgens wethouder Polman moet de nieuwe planning juist voor meer zekerheid zorgen. “We weten wat onze kaders zijn, we hebben een budget. Daar moet het voor gebeuren”, zegt Polman.

OpenGrensland0

TALKSHOW | Tiende aflevering van Open Grensland/Offenes Grenzland

Tijdens de tweetalige talkshow Open Grensland/Offenes Grenzland praten we over het leven in de grensregio. In deze aflevering draait het om generatie-z, oftewel de ‘pechgeneratie’. In gesprek met de jongeren kijken we hoe zij het leven in de grensstreek ervaren en wat het in hun ogen mooi maakt.

ongeval lichtenvoordeBlurr

Automobiliste belandt in sloot bij Sinderen

Een automobiliste is woensdag met haar auto in een sloot beland aan de Klein Saleminkdijk in het buitengebied van Sinderen. De vrouw kwam met de schrik vrij.

OrionStars0

Orion Stars begint Champions League met klinkende zege

De mannen van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste ontmoeting met UGD Stip uit Noord-Macedonië gewonnen. In Doetinchem werd het 3-0 voor de Achterhoekers in de eerste voorronde van de CEV Champions League.