gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opbrengst van afscheidsconcert Peter Aalders gedoneerd

1d6dc66d2a577afffd92e5f5fd156cb3.jpg

Met het afscheidsconcert ‘Peter The Final Show’ voor de terminaal zieke Peter Aalders is in totaal 2450 euro opgehaald. Dit bedrag is dinsdag overhandigd aan Het Oude IJssel Huis in Doetinchem.

Charlotte van de Kant |
“Peter en ik wilden iets doen met een organisatie die zich bezighoudt met kanker”, vertelt de vrouw van Peter, Annie Hietkamp. “We hebben toen bewust gekozen voor een lokaal initiatief. Het Inloophuis krijgt geen subsidies en is aangewezen op donaties. Een heel mooie bestemming dus.” De nettowinst van het uitverkochte concert van 2450 euro is daarom aan het bestuur en management van Het Oude IJssel Huis in Doetinchem gedoneerd, dat voorheen de naam 'Inloophuis' had. Het overhandigen werd dinsdag gedaan door de vrouw van Peter en Günter Giesen, organisator van het afscheidsconcert en vriend. 

Peter zong tijdens het concert op zaterdag 18 november zelf ook nog een paar nummers met zijn muzikale vrienden van Roots 66 Revisited. Hij werd daarvoor met de WensAmbulance in een bed naar het podium van de DRU Popzaal in Ulft gebracht. Zo’n twintig muzikanten traden in verschillende bands op om Peter een waardig afscheid te bezorgen.

Foto: Roel Kleinpenning

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.