gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Onverwachte Hoek op shirt De Graafschap

5d7b7565ee66021377c84a478dfef902.jpg

De Graafschap heeft dinsdag het Achterhoekse online platform 'Onverwachte Hoek' als nieuwe shirtsponsor en Premium Partner gepresenteerd. Het online platform, een project van de 8RHK ambassadeurs bestaande uit Achterhoekse bedrijven, organisaties en gemeenten, wil door de samenwerking met de Superboeren de regio prominenter op de kaart zetten als werkregio.

Tim Rondeel |
“Wat we zien is dat het ontzettend moeilijk is om medewerkers deze kant op te krijgen”, aldus Mark Boumans, burgemeester van Doetinchem die als voorzitter van samenwerkingsverband 8RHK ambassadeurs aanwezig was. “Dus je moet een beetje innovatief zijn. We denken dat wij op deze manier echt onderscheidend zijn ten opzichte van de rest van Nederland.” Ook de Achterhoekse voetbalclub is blij met de samenwerking. “Dit past ook prima in de ambitie om deze club een onderdeel te laten zijn van de maatschappelijke agenda van de regio Achterhoek”, laat algemeen directeur van De Graafschap, Hans Martijn Ostendorp weten. “Dit is een hele mooie stap in die richting en misschien wel een voltooiing daarvan.”

Naast een plek op het shirt komt er ook een ‘Onverwachte Hoek-kroeg’ in het stadion en zullen er diverse evenementen rond uit- en thuiswedstrijden plaatsvinden. Met name in de studentensteden willen de Achterhoekse bedrijven laten zien hoe interessant de regio is. Volgens Boumans is het Premium Partnerschap pas het begin voor het Achterhoekse platform. “We hebben de ambitie om dit met nog meer bedrijven te ondersteunen en daarmee Onverwachte Hoek verder uit te rollen”, legt Boumans uit. “Ook om te kijken hoe we dit initiatief naar sport en cultuur in de regio kunnen verbreden.”

Financiële kant
Ostendorp denkt dat de samenwerking tussen De Graafschap en Onverwachte Hoek op meerdere vlakken een goede combinatie is, waaronder de financiële kant. “Wij zijn erg tevreden over wat het uiteindelijk oplevert en dat komt doordat er heel veel partijen achter dit initiatief zijn gaan staan”, schetst de algemeen directeur. Er zijn meer dan 35 partijen op dit moment betrokken bij het Achterhoekse platform, waaronder zeven gemeenten uit de regio.

Bijna klaar voor nieuw seizoen
Volgens Ostendorp is de presentatie van de nieuwe shirts en de sponsor één van de laatste taken die volbracht moesten worden in aanloop naar het nieuwe seizoen: “We willen nog een klein beetje versterking voorin, dat hopen wij ook nog te realiseren. Boumans kijkt ook vol spanning uit naar het nieuwe seizoen: “Ik ga zo dadelijk op de website mijn eerste shirtje zelf bestellen, zodat als ik volgende week in Oostenrijk dan ben met dit prachtige shirt rond kan lopen.”

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Lees ook

Gerrits Weerpraot_20.png

Weerboer Gerrit voorspelt tussen de jonge geitjes ruimte voor de zon op Koningsdag

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Vanuit Wildpark Anholter Schweiz voorspelt hij tussen de pasgeboren geitjes een lenteweekend met af en toe ruimte voor de zon.

GraafschapStadion0.jpg

Boumans in gesprek met supporters De Graafschap: ‘Soms pijnlijk en emotioneel’

De Graafschap heeft donderdagavond een bijeenkomst gehouden naar aanleiding van de gebeurtenissen rondom de wedstrijd tegen Roda JC. Tijdens die wedstrijd op 6 april vorig jaar, liep het naderhand volledig uit de hand tussen supporters en de Mobiele Eenheid. De club kwam met onder meer burgemeester Mark Boumans, slachtoffers en andere betrokkenen samen om over de gebeurtenissen te praten.

 inbeslaggenomen drugs.jpg

Tien arrestaties bij groot drugsonderzoek in Aalten en Bocholt

Bij een groot drugsonderzoek in de grensstreek zijn tien verdachten opgepakt, waarvan drie uit Aalten. Het gaat om een gezamenlijke actie van de politie in de Achterhoek-Oost en de Duitse politie in Noordrijn-Westfalen. Ook zijn drugs, geld en wapens in beslag genomen.

Schermafbeelding 2026-04-24 094657.png

Motorrijder komt met schrik vrij na botsing tegen boom in Zieuwent

Bij een eenzijdig ongeval op de Rouwhorsterdijk in Zieuwent is een motorrijder tegen een boom gebotst. De bestuurder van de tweewieler hoefde uiteindelijk niet mee naar het ziekenhuis.

GRAO210.png

De Graafschap O21 jaagt op beker met ervaringsdeskundige Siers: 'We hebben toen gestunt'

Waar het vlaggenschip van De Graafschap pas over anderhalve week gaat spelen om de prijzen, is dat voor het beloftenelftal zaterdag al het geval. De Onder21 van De Graafschap speelt dan op De Vijverberg tegen de generatiegenoten van Willem II de bekerfinale.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.