Ulft, Netherlands

Nieuw kinderboekenfestival in het centrum van Doetinchem

Foto: REGIO8 (archief)
Voor het eerst vindt er een heus Kinderboekenfestival plaats in het centrum van Doetinchem. Van het Amphion tot boekenzaken, op meerdere plekken kunnen kinderen eind mei twee dagen lang genieten van allerlei gratis activiteiten rond lezen en kinderboeken.
Jasper Hazelaar | 22 april 2024 09:31 | Aangepast op 22 april 2024 09:31
"Overal is iets te doen: van het stadsmuseum tot Meester Mokka, van de bieb tot aan meerdere locaties van Amphion Cultuurbedrijf", meldt de organisatie in een persbericht. "Met de hop-on-hop-off-shuttle reizen de kinderen en hun ouders van locatie naar locatie, zodat ze kunnen genieten van alles wat het festival te bieden heeft." Doel van het Kinderboekenfestival is om kinderen het lezen te laten ontdekken. Dat gebeurt onder meer met bekende schrijvers die komen voorlezen en verschillende workshops die worden gehouden, allemaal gratis.

Het Kinderboekenfestival is zaterdag 25 en zondag 26 mei. Het evenement wordt onder meer georganiseerd door kinderboekenwinkel Meester Mokka, het Amphion Cultuurbedrijf en de Bibliotheek West-Achterhoek, met steun van de gemeente. Onder meer Levina van Teunenbroek (Ridder zonder billen), Iven Cudogham (Anansi en Een huis vol) en Kevin Hassing (Mus en Kapitein Kwaadbaard) zijn te gast.

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Lees ook

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...

Dubbel gevoel bij start vuurwerkverkoop in Achterhoek: 'De gezelligste dagen van het jaar'

De vuurwerkverkoop voor consumenten in Nederland is gestart. Hoewel het voor Juul Houwer, eigenaar v...