Ulft, Nederland
Terug

Nichtjes delen passie in prijswinnende spellenwinkel uit Doetinchem: ‘Gewoon mensen blij maken’

1696f839aa555a3319810a7a905a29b7.jpg

De leukste speelgoedwinkel van Nederland is te vinden in Doetinchem: De Betovering. Deze spellenspeciaalzaak, gerund door Nina van Campen en Lianne Wassink, won tijdens de verkiezing van INretail de titel in de categorie ‘leukste speelgoed- en hobbywinkel’. De prijs werd toegekend vanwege de goede en persoonlijke sfeer.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
“Ja, we zijn echt superblij. We hadden het echt niet zien aankomen”, vertelt mede-eigenaresse Lianne Wassink. “We doen dit 15 jaar en dat is gewoon echt iets wat we vanuit onze passie superleuk vinden om te doen. Gewoon mensen blij maken en spelletjes spelen met de klanten.” Vijftien jaar geleden ontdekten de nichtjes hun gedeelde passie voor spelletjes en besloten ze deze te delen met anderen. Kort daarna openden ze hun eigen winkel.

De overwinning kwam als een verrassing, maar ook de nominatie bleek aanvankelijk een raadsel. Tot aan de uitreiking wisten de eigenaressen niet hoe ze genomineerd waren. “Pas toen we aankwamen bij de uitreiking werd er uitgelegd hoe die prijs tot stand kwam”, vertelt Van Campen. “Dat was dus echt op basis van een advertentie die ze geplaatst hebben in de krant waar mensen winkels konden nomineren. Echt op basis van de reacties van klanten is er een rapport gekomen.”

De toekomst van De Betovering
Het 15-jarig jubileum werd bekroond met een bijzondere prijs. Hoe de komende jaren eruit zullen zien, is nog onduidelijk, maar over de populariteit van de winkel hebben de eigenaressen geen twijfels. “Dat wordt alleen maar meer”, vertelt Wassink. “We zijn heel klein begonnen en dat werd steeds groter, maar dat blijft ook, denken we.” Als het aan de dames ligt, zetten ze hun werk voort tot ver in de toekomst.

Lees ook

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.

WhatsApp Image 2026-02-03 at 15.51.36.jpeg

De Graafschap krijgt boete en speelt tegen Jong PSV zonder uitpubliek

De tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB heeft De Graafschap een geldboete opgelegd van 5.000 euro, waarvan de helft voorwaardelijk, en één uitduel zonder publiek voor het afsteken van vuurwerk rondom bekerwedstrijd tegen G.V.V.V. Hierdoor speelt de club de uitwedstrijd tegen Jong PSV (op vrijdag 13 februari) zonder eigen supporters.

Wielrenshirts20.jpg

Vordense wielershirt-verzamelaar deelt zijn passie met voorbijgangers: 'Ik heb zo'n 600 shirts'

Lance Armstrong, Fabian Cancellara, maar ook lokale helden zoals Annemiek van Vleuten en Koen Bouwman. Tientallen wielershirts pronken de komende weken in de etalage van het voormalige VVV-pand in de Dorpsstraat in Vorden. Tenues van olympisch kampioenen en Achterhoekse iconen zijn door de fervente verzamelaar Peter Nijenhuis uit Vorden uitgestald, zodat hij zijn passie kan delen met het publiek.

brandborculo3.jpg

Make-upspiegel veroorzaakt bijna 'nachtmerrie' in Borculo

Vrijdag 31 januari ontving de Brandweer Borculo een bericht van een ‘geëmotioneerde’ inwoner van haar verzorgingsgebied. Bij thuiskomst had ze een brandlucht geroken en na onderzoek ontdekte ze dat de bank brandplekken had.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Rust nog altijd niet terug in de Krokusstraat in 's-Heerenberg

Na een aanhouding op zondag en grootschalig onderzoek op maandag waarbij bewoners hun huis moesten verlaten is de rust nog niet wedergekeerd in de Krokusstraat in ‘s-Heerenberg. De politie zet het onderzoek vandaag voort in de straat en zegt dat het de verwachting is dat het vandaag ter plaatse wordt afgerond, maar kan nieuwe ontruimingen niet uitsluiten.

Nolan&NilsGraafschap.jpg

De Graafschap huurt versterking voor spitsenpositie en rechtsback

De Graafschap heeft twee nieuwe spelers weten te strikken. De 20-jarige aanvaller Nils Eggens komt op huurbasis over van FC Groningen en heeft getekend tot het einde van het seizoen. De 21-jarige verdediger Nolan Martens komt ook op huurbasis over van Excelsior Rotterdam en tekent ook tot het einde van het seizoen.