gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Nachtelijke afsluiting snelweg A18 tussen Wehl en Doetinchem

cfa18f77bee2fdf5b6dd04e6b9ad5abf

De snelweg A18 wordt van maandag 12 augustus tot dinsdag 13 augustus afgesloten ter hoogte van Wehl in de richting van Doetinchem. Reden voor de afsluiting zijn onderzoekswerkzaamheden voor groot onderhoud in 2025 tussen Zevenaar en Varsseveld.

Tim Rondeel |  | Aangepast op
De A18 gaat maandagavond om 21.00 uur volledig dicht ter hoogte van Wehl en dinsdagochtend rond 05.00 uur weer open. Het verkeer wordt via een omleidingsroute om de werkzaamheden heen gestuurd. Ter hoogte van Didam is de afsluiting al te merken. Tot en met Wehl is de weg gedeeltelijk afgesloten en geldt er een snelheidsbeperking van maximaal 70 kilometer per uur. Ook wordt het verkeer via de vluchtstrook geleid.

De werkzaamheden die plaatsvinden zijn ter voorbereiding op groot onderhoud in 2025 aan de snelweg A18 tussen Zevenaar en Varsseveld. Een woordvoerder van Rijkswaterstaat laat weten dat er wordt gekeken wat de status van de weg is. Dit wordt gedaan aan de hand van asfaltboringen. Ook worden de vangrails gecontroleerd.

Onderhoud 2025
Welke werkzaamheden er in 2025 gedaan moeten worden, is afhankelijk van het onderzoek in augustus. Het is ook nog niet bekend wanneer de werkzaamheden volgend jaar plaatsvinden. Alleen de weghelft van Zevenaar naar Varsseveld wordt in eerste instantie onder handen genomen.

Lees meer over:

| |

Lees ook

Graafschap stadion

De Graafschap zonder uitsupporters aan seizoenstart tegen Helmond Sport

De Graafschap speelt op 9 augustus de eerste wedstrijd van het seizoen, maar moet dat doen zonder uitsupporters. De Doetinchemse club is akkoord gegaan met een aantal schikkingsvoorstellen van de aanklager betaald voetbal, naar aanleiding van vuurwerk tijdens de uit- en thuiswedstrijd in de play-offs tegen Almere City FC.

blur beek

Wielrenner zwaargewond na botsing met auto op Arnhemseweg in Beek

Bij een ongeval op de Arnhemseweg in Beek is maandagmiddag een wielrenner zwaargewond geraakt na aanrijding met een auto. De wielrenner is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

weth bland

De Regisseur, Man met een Missie en Ei van Columbus in Berkelland

Het nieuwe college van Berkelland gaat onder het mom van ‘verbinding’ met een schone lei beginnen aan een nieuwe bestuursperiode, met een ‘nieuw’ bestuursmodel. Zes zaken die zijn opgevallen tijdens de presentatie van het nieuwe raadsprogramma.

LaatsepaaltjeZC0

Laatste paaltje Zwarte Cross de grond in, opbouw officieel begonnen

Met nog zo’n vier weken te gaan tot het feest van de Zwarte Cross weer los barst, zijn de eerste zichtbare voorbereidingen een feit. De nieuwe burgemeester van de gemeente Oost-Gelre, waar het festival gehouden wordt, had de eer om het aller laatste markeerpaaltje de grond in te slaan.

WhatsApp Image 2026-06-22 at 07.21.43

Automobilist zwaargewond na botsing tegen boom in Zelhem

Bij een eenzijdig ongeval op de Halseweg in Zelhem is maandagochtend een automobilist zwaargewond geraakt. De bestuurder kwam door een nog onbekende oorzaak in de berm terecht en botste tegen een boom.

WhatsApp Image 2026-06-21 at 13.52.36

De Graafschap trapt seizoen af met duidelijke ambities en aast op langer verblijf Niemeijer

De Graafschap is zondagmiddag op de velden van ZZC ’20 in Zelhem begonnen aan de voorbereiding op een nieuw seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Onder leiding van de nieuwe hoofdtrainer Thomas Duivenvoorden werd de toon met een pittige en energieke training, gelijk gezet.