Ulft, Netherlands

N315 afgesloten door kop-staartbotsing in Geesteren

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een kop-staartbotsing nabij Geesteren zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. De N315 is tijdelijk afgesloten geweest vanwege het ongeval.
Redactie REGIO8 | 4 maart 2025 09:42 | Aangepast op 4 maart 2025 09:42
Het ongeluk vond plaats rond 08.30 uur op de Hekweg, de N315. Een automobilist stond stil om linksaf te slaan in de richting van een boerderij. De bestuurder van een busje zag dit te laat en botste hard achterop de personenauto. De inzittenden van de auto, een man en een kindje, zijn lopend naar de boerderij gegaan waar ze naar op weg waren. De ambulance is daar ter plaatse gekomen en het personeel heeft beide gecontroleerd.

De bestuurder van het busje kwam met de schrik vrij. De N315 is tijdelijk afgesloten geweest en het verkeer is over de parallelweg langs het ongeval geleid. Beide voertuigen zijn afgesleept.

Lees ook

Man raakt gewond bij eenzijdig ongeval op Ruurloseweg bij Zelhem

Een man is maandagochtend gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Ruurloseweg bij Zelhem. De ...

Vrouw raakt gewond aan hoofd na val met fiets in Lichtenvoorde

Een vrouw is maandagochtend in Lichtenvoorde gewond geraakt toen zij met haar fiets ten val kwam. Va...

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Uitslaande brand in appartementencomplex ‘s-Heerenberg

In een appartementencomplex in ‘s-Heerenberg is woensdagmiddag brand ontstaan, hierbij is ook de nod...

Fietser raakt gewond na aanrijding met auto in Varsseveld

Een fietser is maandagmiddag bij een aanrijding met een automobilist in Varsseveld gewond geraakt. E...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...