gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Motorrijdster (24) uit Groenlo gewond na ongeval in Duitsland

7253f6fe57be77c471f1b2194f14969b

Een 24-jarige vrouw uit Groenlo is zaterdag onderuit gegaan op haar motor in Duitsland. Ze is onder meer met verwondingen aan haar rug per helikopter overgebracht naar het ziekenhuis.

Redactie REGIO8 |
Het ongeval gebeurde zaterdagmiddag rond 15.45 uur op de K42, nabij Schloß Varlar in het noorden van de deelstaat Noordrijn Westfalen. De Nederlandse motorrijdster kwam vanaf de L555 en wilde richting Rosendahl-Holtwick rijden toen het misging. De Groenlose kwam vermoedelijk met haar motor in de berm terecht, waarna ze in de slip raakte en onderuit ging.

De 24-jarige vrouw heeft volgens de Duitse autoriteiten verwondingen aan haar rug en haar bekken opgelopen. Ze is met een helikopter overgebracht naar een ziekenhuis in Nederland voor verdere behandeling. De K42 is aan tijdlang afgesloten na het ongeval.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

RensLandbouwsluis

Landbouwsluis bij Etten komt terug: ‘Niemand zegt dat het onveiliger wordt’

De landbouwsluis op de Oude IJsselweg, ter hoogte van het Waalse Water bij Etten, komt terug. Het doel van de sluis is het verminderen van verkeer op de veelbesproken kruising met de N317, de Slingerparallel. De provincie Gelderland is eigenaar van de kruising, de gemeente kan dus alleen de omliggende wegen aanpakken.

Berkel

Raad Berkelland tikt begroting af, maar gaat op herhaling

De gemeenteraad heeft de begroting voor 2027 afgetikt, die vóór 15 november bij de toezichthouder Provincie Gelderland moet zijn ingeleverd. Máár, een beleidsarme begroting, die nog dit jaar wordt bijgesteld en in januari andermaal door de raadsleden onder de loep wordt genomen. De raadsleden gaan dus nog een keer op herhaling.

Stan-Bouman-Sensire-WEBFOTO-7-van-31

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge in Doetinchem bereikt hoogste punt

De bouw van het nieuwe revalidatiecentrum De Brugge naast het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem heeft het hoogste punt bereikt. Sensire en Klimmendaal, die verschillende vormen van revalidatiezorg gaan samenbrengen onder één dak, vierden deze mijlpaal met het hijsen van een vlag.

Camping

Donderdag Zwarte Cross in 2027 alleen voor campinggasten

De donderdag van de Zwarte Cross is in 2027 niet meer voor iedereen. De organisatie van het festival maakte bekend dat de dag vanaf 2027 alleen nog maar toegankelijk is voor mensen met een campingkaart.

WhatsApp Image 2026-11-04 at 13.10.46 (1)

Grens bij Netterden twee dagen dicht voor auto’s

De Duitse grens bij Netterden gaat twee dagen dicht voor gemotoriseerd verkeer. Op maandag 9 en dinsdag 10 november wordt het smalle grensbruggetje over het Netterdens kanaal gerepareerd.

WhatsApp Image 2026-11-03 at 20.55.58

Auto op de kant na eenzijdig ongeval Langerak

Een auto is dinsdagavond op de Keppelseweg in Langerak op zijn zijkant terechtgekomen na een eenzijdig ongeval. Bij het ongeval raakte niemand gewond.