gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Motorrijder uit Silvolde en Duitser in rolstoel overleden na ernstig ongeval

25858664ebb09dcf974381f84d7b58c5

Bij een ernstig ongeluk in de Duitse grensplaats Isselburg zijn zaterdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Het gaat om een 34-jarige motorrijder uit Silvolde en een 93-jarige Duitse man in een elektrische rolstoel.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het fatale ongeluk gebeurde iets voor 15.00 uur op de L468 in de Duitse plaats, vlak over de grens bij Dinxperlo. De 93-jarige man uit Isselburg probeerde volgens de Duitse autoriteiten in zijn elektrische rolstoel de weg over te steken. De motorrijder uit Silvolde reed op dat moment ook over de L468 en kon hem niet meer ontwijken. De bestuurder van de elektrische rolstoel was daarbij op slag dood.

Toegesnelde hulpdiensten hebben nog geprobeerd om de Silvoldenaar te reanimeren, maar hulp mocht niet meer baten. De L468 was na het ongeval lange tijd afgesloten en werd pas rond 20.30 uur weer vrijgegeven. Oorzaak van de fatale aanrijding was vermoedelijk het negeren van een stopbord door de bestuurder van de elektrische rolstoel.

Lees ook

241d36ef-9f89-35f2-9c31-c3f3d0ab171c

1 miljard euro nodig om de Achterhoek klaar te maken voor droogte

Eén miljard euro in dertig jaar. Zoveel geld denkt de regio nodig te hebben om de Achterhoek beter bestand te maken tegen droogte. Maar juist daar wringt het. Voor bijvoorbeeld stikstof en schoon water zijn er duidelijke doelen, regels en geld. Voor droogte niet.

WhatsApp Image 2026-08-31 at 09.28.07

Fietser gewond na voorrangsfout Terborg

Een fietser is maandagochtend gewond geraakt bij een val na een voorrangsfout op de Varsseveldseweg ter hoogte van de Stationsweg in Terborg. Verkeersregelaars die toevallig aanwezig waren, hebben het verkeer geregeld.

WhatsApp Image 2026-08-29 at 20.05.41

De Graafschap wacht nog steeds op eerste zege

De Graafschap is er zaterdag niet in geslaagd om de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Het kwam vlak voor rust terug in de wedstrijd tegen Almere City FC (1-1), maar vergat na de thee om de voorsprong te nemen en werd daarna door de Flevolanders hard aangepakt: 1-4.

WhatsApp Image 2026-08-27 at 07.59.34

Na anderhalf jaar voorbereiding is Zelhem bijna klaar voor WK Trial

Nog één week wachten en dan strijkt de internationale trialwereld neer bij de voormalige vuilnisbult in Zelhem. Tientallen motorrijders laten op 4, 5 en 6 september hun behendigheid zien tijdens de Nederlandse ronde van het WK Trial. Achter de schermen wordt ondertussen de laatste hand gelegd aan het parcours. Kartrekker Dick Bulten kijkt met trots naar het resultaat van ruim anderhalf jaar voorbereiding.

b9a260de-a153-3112-9de8-41acd48ae6fc

Man (68) aangehouden nadat video van potloodventer viral gaat

De politie heeft een 68-jarige man uit Montferland aangehouden die in beeld kwam nadat Valerie tijdens een wandeling begin augustus werd achtervolgd door een potloodventer. De man is gehoord en wordt verdacht van schennispleging.

GRAALM0

De Graafschap op jacht naar broodnodige punten tegen Almere City

De Graafschap is na een moeizame seizoensstart dringend op zoek naar punten. Na slechts één punt uit de eerste drie wedstrijden moet het zaterdagavond op de eigen Vijverberg beter tegen Almere City. Verdediger Thomas Kok kan de Superboeren daarbij weer helpen. De 28-jarige Brabander vertrok afgelopen zomer nog uit Doetinchem, maar keerde deze week verrassend terug.