gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Motorrijder uit Silvolde en Duitser in rolstoel overleden na ernstig ongeval

25858664ebb09dcf974381f84d7b58c5.jpg

Bij een ernstig ongeluk in de Duitse grensplaats Isselburg zijn zaterdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Het gaat om een 34-jarige motorrijder uit Silvolde en een 93-jarige Duitse man in een elektrische rolstoel.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het fatale ongeluk gebeurde iets voor 15.00 uur op de L468 in de Duitse plaats, vlak over de grens bij Dinxperlo. De 93-jarige man uit Isselburg probeerde volgens de Duitse autoriteiten in zijn elektrische rolstoel de weg over te steken. De motorrijder uit Silvolde reed op dat moment ook over de L468 en kon hem niet meer ontwijken. De bestuurder van de elektrische rolstoel was daarbij op slag dood.

Toegesnelde hulpdiensten hebben nog geprobeerd om de Silvoldenaar te reanimeren, maar hulp mocht niet meer baten. De L468 was na het ongeval lange tijd afgesloten en werd pas rond 20.30 uur weer vrijgegeven. Oorzaak van de fatale aanrijding was vermoedelijk het negeren van een stopbord door de bestuurder van de elektrische rolstoel.

Lees ook

GemeentehuisLochem.jpeg

145 extra asielzoekers wonen al in Lochemse opvang aan Ampsenseweg

Het azc in Lochem heeft sinds begin deze maand 145 nieuwe bewoners. De gemeente kreeg te horen dat ze de asielzoekers versneld moesten opvangen door de landelijke tekorten aan opvangplekken.

d7b811b3-2368-3954-b558-e1383eb18593.jpg

Nieuw onderzoek naar verdachte van dood Lisanne (23) is klaar

Het nieuwe onderzoek naar de man die bekend heeft dat hij de 23-jarige Lisanne uit Hoog-Keppel heeft gedood, is klaar. Dat betekent dat de inhoudelijke behandeling van de strafzaak eind juni ook echt door kan gaan. Verdachte Christiaan (26) uit Ulft staat dan terecht voor het doodsteken van de jonge vrouw.

AanhoudingExplosies.jpg

Woningdoorzoeking Doetinchem vanwege onderzoek naar explosies coffeeshop

De woningdoorzoeking op 21 april aan de Themansstraat in Doetinchem hield verband met het lopende onderzoek naar de explosies bij Coffeeshop Magic, zo laat de politie woensdag weten. Tijdens de doorzoeking werd onder meer een explosief aangetroffen en in beslag genomen.

Voetbalteam Varsselder.jpg

Van Varsselder naar Hamburg: voetballers GWVV 4 spelen ‘interland’ in Duitsland

Als de meeste mensen zich vrijdagochtend nog eens omdraaien, staat de selectie van GWVV 4 uit Varsselder-Veldhunten in al vroegte klaar voor vertrek. Om 04.00 uur worden de spelers uitgezwaaid en vertrekken ze Hamburg. Daar wacht op zaterdag 30 mei een bijzondere voetbalwedstrijd tegen Rahlstedter SC 2 Ü50.

Gehaktbal50.jpg

Gehaktballencompetitie in Neede: Wie mag er een jaar lang opscheppen over zijn ballen?

Wie mag zich een jaar lang de beste ballenbakker noemen? Daar draaide het dit pinksterweekend om bij de gehakballencompetitie van Café Vally’s, in Neede. Zeventien deelnemers streden om die felbegeerde eerste plek. ”Smaak en textuur. Dat is uiteindelijk gewoon wat een bal, een bal maakt”, aldus de jury.

Wethouder Ria Leliveld+Gemeentehuis.jpg

Berkelland pakt paden met staalslakken definitief aan

Berkelland gaat de verhardingslagen met staalslakken op vier paden in Neede definitief vervangen. De Pad in ’t Kooweiden, Bennekerpad, Brakelpad en Laantje van Osterhaus worden gesaneerd en gereconstrueerd. De totale kosten bedragen 800.000 euro.