gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Motorrijder uit Silvolde en Duitser in rolstoel overleden na ernstig ongeval

25858664ebb09dcf974381f84d7b58c5

Bij een ernstig ongeluk in de Duitse grensplaats Isselburg zijn zaterdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Het gaat om een 34-jarige motorrijder uit Silvolde en een 93-jarige Duitse man in een elektrische rolstoel.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het fatale ongeluk gebeurde iets voor 15.00 uur op de L468 in de Duitse plaats, vlak over de grens bij Dinxperlo. De 93-jarige man uit Isselburg probeerde volgens de Duitse autoriteiten in zijn elektrische rolstoel de weg over te steken. De motorrijder uit Silvolde reed op dat moment ook over de L468 en kon hem niet meer ontwijken. De bestuurder van de elektrische rolstoel was daarbij op slag dood.

Toegesnelde hulpdiensten hebben nog geprobeerd om de Silvoldenaar te reanimeren, maar hulp mocht niet meer baten. De L468 was na het ongeval lange tijd afgesloten en werd pas rond 20.30 uur weer vrijgegeven. Oorzaak van de fatale aanrijding was vermoedelijk het negeren van een stopbord door de bestuurder van de elektrische rolstoel.

Lees ook

LokaalBelangDtc0

Lokaal Belang Doetinchem verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem. Dat maakte de partij maandagmiddag bekend. Volgens de partij dekte de oude naam niet meer volledig waar zij voor wil staan. De lokale partij heeft momenteel één zetel in de gemeenteraad.

Capibara40

Mannelijke capibara overleden in dierentuin in Eibergen

Een mannelijke capibara is donderdag in dierenpark Hof van Eckberge in Eibergen overleden. Na een introductie met het andere geslacht is er een confrontatie geweest, die het mannetje helaas niet heeft overleefd.

Fien Snelting

Fien Snelting wint twee prijzen bij Amphion Open: ‘Voelt een beetje onwerkelijk’

Voor de 21-jarige Fien Snelting uit Megchelen is de finale van Amphion Open van zaterdagavond er een om niet snel te vergeten. De singer-songwriter won zowel de persprijs als de vakjuryprijs.

StruikelsteenMoorman20

Na straatnaam nu struikelsteen voor verzetsheld Moorman: ‘lokale helden eren’

Een eigen straat had hij al, na dit weekend heeft verzetsheld Wim Moorman ook een eigen struikelsteen, gelegd voor zijn geboortehuis aan de Sint Jansgildestraat in Beek. “Iedere kern heeft zijn eigen helden, die moeten we eren. Voor Beek is één van die helden Wim Moorman”, zegt initiatiefnemer Henk Ankoné.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.