gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Motorrijder uit Silvolde en Duitser in rolstoel overleden na ernstig ongeval

25858664ebb09dcf974381f84d7b58c5

Bij een ernstig ongeluk in de Duitse grensplaats Isselburg zijn zaterdagmiddag twee personen om het leven gekomen. Het gaat om een 34-jarige motorrijder uit Silvolde en een 93-jarige Duitse man in een elektrische rolstoel.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het fatale ongeluk gebeurde iets voor 15.00 uur op de L468 in de Duitse plaats, vlak over de grens bij Dinxperlo. De 93-jarige man uit Isselburg probeerde volgens de Duitse autoriteiten in zijn elektrische rolstoel de weg over te steken. De motorrijder uit Silvolde reed op dat moment ook over de L468 en kon hem niet meer ontwijken. De bestuurder van de elektrische rolstoel was daarbij op slag dood.

Toegesnelde hulpdiensten hebben nog geprobeerd om de Silvoldenaar te reanimeren, maar hulp mocht niet meer baten. De L468 was na het ongeval lange tijd afgesloten en werd pas rond 20.30 uur weer vrijgegeven. Oorzaak van de fatale aanrijding was vermoedelijk het negeren van een stopbord door de bestuurder van de elektrische rolstoel.

Lees ook

9563d98c-2c3c-49aa-89a6-599a6f8f3d25

Bestuurder scootmobiel valt op drukke weg tussen Zeddam en Etten

Een bestuurder van een scootmobiel is dinsdagmiddag ten val gekomen op de Terborgseweg tussen Etten en Zeddam. De man is ter controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Dobbervissen30

Jespe uit Gaanderen vist zich naar Nederlandse titel: ‘Prachtig om te bereiken’

Voor de één is vissen vooral een kwestie van rustig wachten, voor Jespe Winters uit Gaanderen is het inmiddels topsport. De jonge visser kroonde zich begin september in Giethoorn tot Nederlands kampioen dobbervissen onder de twintig jaar. Zijn liefde voor de sport begon al op jonge leeftijd, toen hij zijn eerste hengel kreeg en steeds vaker aan de waterkant te vinden was.

Zelhem112

Landbouwvoertuig schiet van de weg nabij Zelhem

Een landbouwvoertuig is dinsdagmiddag van de weg geraakt tussen Velswijk en Zelhem door een lekke band. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

SportzaalBreedenbroek0

Breedenbroek luidt noodklok over toekomst sporthal: ‘Wij vragen niet om een pot goud’

Het bestuur van de sporthal in Breedenbroek luidt de noodklok. Er is een flink geldbedrag nodig om de vijftig jaar oude sporthal überhaupt open te kunnen houden. De staat van het gebouw is volgens secretaris Margriet Coenders niet best.

Hennie van der Most

Landgoed Hennie van der Most levert na tientallen biedingen bijna 5,7 miljoen op

Het was één van de laatste bezittingen van de failliete ondernemer Hennie van der Most: landgoed De Haar in Gorssel. Vrijdagochtend ging het onder de hamer. De belangstelling was groot met duizenden kijkers en tientallen biedingen.

04 Oude IJsselstreek

Oude IJsselstreek onder toezicht gesteld door tekort aan asielopvang

Minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie heeft de gemeente Oude Ijsselstreek officieel onder toezicht gesteld. Dat doet de minister bij gemeenten die niet voldoen aan de spreidingswet. Daarmee is Oude IJsselstreek de derde Achterhoekse gemeente die onder toezicht staat.