gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Motorcrosser gewond na valpartij op crossbaan in Lievelde

46a23a52e8268137dea38d840458cf2e

Op de crossbaan in Lievelde is zondagmiddag een motorrijder gewond geraakt tijdens een wedstrijd. Er werd door de hulpdiensten hoog opgeschaald en ook werd een traumahelikopter gealarmeerd, maar deze inzet bleek niet nodig te zijn.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Het ongeval gebeurde rond 14.45 uur op motorcross circuit De Schans aan de Eikendijk in Lievelde. Op dat moment werden er open clubwedstrijden van de Lichtenvoordse motorclub MACL gereden. Vlak na de start van een wedstrijd ging een jongeman onderuit met zijn voertuig en kwam terecht op de baan. Een achterop komende crosser kon niet uitwijken en raakte de gevallen coureur in zijn rug.

De verwondingen bij het slachtoffer lijken mee te vallen, maar hij is toch meegenomen naar het ziekenhuis door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. Er werden veel hulpdiensten gealarmeerd. Ook een traumahelikopter was onderweg maar deze werd geannuleerd. Waarom er zo hoog werd opgeschaald was ook bij de aanwezige politie niet bekend.

Lees ook

SupermarktAlmen0

Supermarkt blijft toch in Almen: 'Gevormd door dorpsraad en mensen uit het dorp'

Toen de vorige eigenaar van de supermarkt in Almen aankondigde te willen stoppen, kwam de dorpsraad direct in actie. Zij besloten gezamenlijk de verantwoordelijkheid voor de winkel te dragen, iets dat volgens de dorpsraad essentieel is.

WhatsApp Image 2026-06-16 at 10.56.56

Jongeman aangehouden na melding persoon te water in Doetinchem

Een melding van een persoon te water in de Oude IJssel bij Brasem in Doetinchem leidde dinsdagochtend tot de inzet van meerdere hulpdiensten. Volgens de politie ging het om een jongeman die eerder nabij de binnenstad te water was geraakt. Hij werd nagekeken door ambulancepersoneel en later aangehouden.

Bax2Give 2026 foto Simon Schutter

Hardlopende advocaten uit Doetinchem halen 65 duizend euro op voor WensAmbulance

De actie BAX2Give leverde afgelopen weekend een immens recordbedrag voor het goede doel op. 59 deelnemers volbrachten zaterdag en zondag in verschillende etappes samen de 255 kilometer tellende hardlooptocht van Groningen naar Doetinchem. Het resultaat: 65.215,37 euro voor de stichting WensAmbulance Oost-Nederland.

BoerinAnna20

Afbrokkelende muurschildering boerin Anna verdwijnt, maar krijgt nieuwe plek

De muurschildering van boerin Anna Reintjes op het Mogendorff-pand aan de Gart Seevinkstraat in Doetinchem is in verval. Het schilderij brokkelt af door een slechte ondergrond en krijgt daarom een nieuwe plek. Op de plek van boerin Anna komt een nieuw kunstwerk.

Schermafbeelding 2026-06-15 154209

Bijna 13.500 boetes in ruim vijf weken door flexflitser in Gaanderen

De beruchte flexflitser aan de Rijksweg in Gaanderen heeft in de maand mei en in de eerste week van juni flink doorgeflitst. Uit cijfers van het Openbaar Ministerie blijkt dat de flitser in deze periode maar liefst 13.438 keer een snelheidsovertreding heeft geregistreerd.

Beachvolleysilvolde10

84 teams strijden voor felbegeerde beker op vierde editie van Beachvolley Silvolde

Silvolde veranderde afgelopen zaterdag even in Silvolde aan zee. In een weiland aan de Berkenlaan vond de vierde editie van het Silvoldse beachvolleybaltoernooi plaats. Maar liefst 600 deelnemers streden om de felbegeerde beker, tot vreugde van de organisatie.