Ulft, Netherlands

Mogelijk drugslab aangetroffen in bedrijfspand in Ulft, twee aanhoudingen

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
De politie is druk bezig met een onderzoek naar een mogelijk drugslab in een bedrijfspand aan de Ettensweg in Ulft. Er zijn twee mannen aangehouden.
Redactie REGIO8 | 2 oktober 2024 14:45 | Aangepast op 2 oktober 2024 14:45
Dinsdagavond werd het mogelijke drugslab aangetroffen in Ulft. De politie heeft een 25-jarige man zonder vaste woon of verblijfplaats en een 47-jarige man uit Doetinchem aangehouden in verband met de vondst.

Woensdag doet de politie onderzoek, waaronder buurtonderzoek, om erachter te komen wat er precies gebeurde op de bewuste locatie. Daar is onder meer de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) bij betrokken. Op locatie lopen mensen in beschermende kleding. Ook zijn er enkele jerrycans voor chemische stoffen te zien.

Lees ook

Eibergen onder streng toezicht bij protest tegen asielopvang: 'Nodig om het rustig te houden'

Een deel van Eibergen is zaterdagmiddag door burgemeester Joost van Oostrum aangewezen als veilighei...

Behandelingen in Duitse ziekenhuizen: hoe vrij zijn patiënten écht?

Vaker kijken Nederlanders voor hun behandeling over de grens. Duitse ziekenhuizen in plaatsen als Ah...

Scouting Neede wil terug naar ‘De Berkeboom’ na verwoestende brand

Scouting Neede werd eind 2023 opgeschrikt nadat zij ontdekte dat hun geliefde blokhut ‘De Berkeboom’...

Tiny houses in Harfsen van de baan: teleurstelling en begrip in het dorp

In Harfsen heerst teleurstelling over het afblazen van de pilot met tiny houses aan de Reeverweg-Sch...

Orion Stars begint seizoen met toppers in eigen huis

Orion Stars uit Doetinchem maakt zich op voor het nieuwe volleybalseizoen. Met veel nieuwe gezichten...

De Jong vervangt geschorste El Kadiri bij De Graafschap: ‘Fedde is een logische keuze’

Middenvelder Fedde de Jong begint zaterdagmiddag tegen TOP Oss in de basis bij De Graafschap in plaa...