gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mirjam Koster vertrekt bij Graafschap College en wordt directeur-generaal van DUO

b6b78939fcd0e19c6c309f6788d3edfb

Mirjam Koster maakt de overstap van voorzitter van het college van bestuur van het Graafschap College naar directeur-generaal van DUO (Dienst Uitvoering Onderwijs). Haar benoeming gaat op 1 mei van dit jaar in.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
Koster volgde in 2018 René van Gils op als hoogste bestuurder van het Doetinchemse ROC. Van Gils nam destijds na 25 jaar afscheid. Met het vertrek van Koster moet het Graafschap College nu op zoek naar een opvolger; wie dat wordt, is nog niet bekend.

‘DUO werkt iedere dag aan de missie “Samen maken we onderwijs en ontwikkeling mogelijk”. Ik vind het een voorrecht om hier samen met mijn nieuwe collega’s in Groningen en Den Haag verder vorm aan te geven en ik heb daar veel zin in’, reageert Koster op de website van de Algemene Bestuursdienst.

Als directeur-generaal wordt Koster de hoogste bestuurder van DUO. Met haar functie geeft zij leiding aan ongeveer 3500 medewerkers en draagt zij de eindverantwoordelijkheid voor onder meer de ontwikkeling van de organisatie. DUO is onder andere verantwoordelijk voor de financiering van studenten en onderwijsinstellingen.

Lees meer over:

Lees ook

Droogte_040

Historisch lage waterstand Rijn zet droogtebescherming Achterhoek op scherp: sproeiverbod in aantocht

De waterstanden in de Rijn en de IJssel zijn voor de tijd van het jaar historisch laag. Hoewel het waterpeil in beken en kleinere rivieren als de Oude IJssel en de Berkel voorlopig nog binnen de normale marges ligt, waarschuwt Waterschap Rijn en IJssel dat de situatie snel kan omslaan. Als de droogte aanhoudt, kondigt het waterschap later deze week of begin volgende week een sproeiverbod af.

Dieperink_ZW

Scheidsrechter Rob Dieperink (38) uit Borculo overleden

Rob Dieperink uit Borculo is overleden, zo bevestigt de KNVB maandag. De eredivisiescheidsrechter is slechts 38 jaar geworden.

GRAAEK0

De Graafschap verliest nipt van Griekse kampioen in Wehl

Voor de ogen van ruim 2.500 supporters speelde De Graafschap zondagmiddag in Wehl een oefenduel tegen AEK Athene. Zowel supporters van de Superboeren als de Griekse landskampioen werden getrakteerd op een felle oefenpot op het veld van Concordia.

ME-112_blur

Brand in oude ME-bus in Ulft: een persoon lichtgewond

Op het terrein van een garagebedrijf in Ulft is maandagmiddag brand ontstaan in een oude bus van de Mobiele Eenheid (ME) van de politie. Bij de brand is een persoon lichtgewond geraakt.

9db22afe-0adb-3177-bd4b-9af5c42d41ed

Buit van tienduizenden euro's bij ramkraak op fietsenwinkel in Borculo

Vijf mannen plegen midden in de nacht een razendsnelle ramkraak bij een fietsenwinkel aan de Korenbree in Borculo. In minder dan drie minuten verdwijnen twaalf exclusieve sportfietsen. De schade aan het pand en de buit loopt op tot tienduizenden euro's.

WhatsApp Image 2026-07-12 at 16.59.48

Veldje bij gekraakt pand in Doetinchem afgebrand

Een stuk veld nabij een gekraakte woning in Doetinchem is zondagmiddag afgebrand. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.