Ulft, Netherlands

Mannen slaan op de vlucht na inbraak in Vorden

Twee mannen hebben vrijdagochtend geprobeerd om in te breken in een woning in Vorden. De mannen werden betrapt door de bewoner en sloegen vervolgens op de vlucht.
Redactie REGIO8 | 24 oktober 2022 16:16 | Aangepast op 24 oktober 2022 16:16
De melding over de poging tot inbraak kwam rond 11.15 uur binnen bij de politie. De twee mannen probeerden binnen te komen in een woning aan de Strodijk, maar de bewoner was op dat moment thuis. Toen de inbrekers dit merkten, sloegen ze op de vlucht in de richting van de Zutphenseweg. De politie is nog op zoek naar beide personen. Via Instagram doen de wijkagenten van Bronkhorst een oproep aan getuigen die ten tijde van het incident de twee mannen gezien hebben.

Volgens de politie is één van de mannen tussen de 45 en vijftig jaar oud, ongeveer 1,75 meter lang met grijs kort haar. Op het moment van de inbraak droeg hij een grijze pet met een zwarte jas tot over de heupen. De ander zou ongeveer dertig jaar oud zijn, ook een lengte hebben van 1,75 meter en had kort donker haar. Hij droeg een grijs vest dan wel een grijze jas. Volgens de politie hadden ze beiden een 'blank uiterlijk' en een 'normaal postuur'.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8

Lees meer over:

Politie|Vorden|inbraak|

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Emmerich pakt fietspad vanuit Nederland aan

Eveline Zuurbier | 8 okt 2025 16:45

Lees ook

Jerrycans met mogelijk drugsafval gevonden in Zeddam

Medewerkers van de gemeente Montferland hebben donderdagochtend aan de Bovendorpsstraat in Zeddam je...

Das en Boom kritisch op onderzoek rond opvanglocatie Vorden

Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) wil een opvanglocatie voor asielzoekers realiseren aan...

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...

Vrouw (33) gewond bij ongeval op N18, reed onder invloed

Een 33-jarige vrouw uit Neede is zaterdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval op d...

Terborgenaar (20) en Dinxperloër (29) aangehouden bij woning door politie in kogelwerende vesten

Bij een uit de hand gelopen ruzie aan de Prinses Margrietstraat in Terborg is een 20-jarige man uit ...