gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mannen slaan op de vlucht na inbraak in Vorden

dbcf4d0f8b9edbbe4366185ac0dd3102

Twee mannen hebben vrijdagochtend geprobeerd om in te breken in een woning in Vorden. De mannen werden betrapt door de bewoner en sloegen vervolgens op de vlucht.

Redactie REGIO8 |
De melding over de poging tot inbraak kwam rond 11.15 uur binnen bij de politie. De twee mannen probeerden binnen te komen in een woning aan de Strodijk, maar de bewoner was op dat moment thuis. Toen de inbrekers dit merkten, sloegen ze op de vlucht in de richting van de Zutphenseweg. De politie is nog op zoek naar beide personen. Via Instagram doen de wijkagenten van Bronkhorst een oproep aan getuigen die ten tijde van het incident de twee mannen gezien hebben.

Volgens de politie is één van de mannen tussen de 45 en vijftig jaar oud, ongeveer 1,75 meter lang met grijs kort haar. Op het moment van de inbraak droeg hij een grijze pet met een zwarte jas tot over de heupen. De ander zou ongeveer dertig jaar oud zijn, ook een lengte hebben van 1,75 meter en had kort donker haar. Hij droeg een grijs vest dan wel een grijze jas. Volgens de politie hadden ze beiden een 'blank uiterlijk' en een 'normaal postuur'.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8

Lees meer over:

| |

Lees ook

aanhouding ulft blur

Verdachte steekincident met slagersmes in Ulft is 55-jarige man uit Doetinchem

De man die donderdag een vrachtwagenchauffeur in Ulft te lijf ging met een slagersmes is een 55-jarige man uit Doetinchem. Het slachtoffer heeft zich moeten laten behandelen aan zijn verwondingen.

UitkijktorenBelvedere0

Restauratie Lochemse Belvedère dichterbij dankzij actie voor inwoners en bedrijven

Boven op de Lochemse Berg staat uitkijktoren Belvedère. Deze is al ruim een halve eeuw niet voor bezoekers te beklimmen om van het uitzicht te genieten. Ondanks dat enkele pogingen om het Lochemse icoon te restaureren mislukten, doet Stichting Behoud Belvedère een nieuwe poging.

04 slingeland ziekenhuis0

Slingeland Ziekenhuis trotseert hitte: 'Doen er alles aan om het draaglijk te houden'

Terwijl de meeste basisscholen hun deuren gesloten houden en steeds meer evenementen worden afgelast vanwege de extreme hitte, draait het Slingeland Ziekenhuis onverminderd door. Dat vraagt wel om extra maatregelen om het voor patiënten en medewerkers zo aangenaam mogelijk te maken.

hitte0

HITTEBLOG | Basisscholen dicht, strooien en evenementen afgelast: code rood in Achterhoek

Met een weeralarm van het KNMI en code rood van kracht in de Achterhoek zijn verschillende evenement afgelast en ziet het dagelijks leven er iets anders uit. Zo zijn de meeste basisscholen gesloten en werken verschillende bedrijven met afwijkende tijden. Lokaal kan het kwik zelfs stijgen tot 40°C in de regio.

WhatsApp Image 2026-06-25 at 16.52.05

Eenzijdig ongeval bij afrit A18 bij Didam, bestuurder meegenomen naar ziekenhuis

Door een eenzijdig ongeval met een auto op de Bievankweg bij Didam is donderdagmiddag een flinke verkeershinder ontstaan. De bestuurder van het voertuig werd mogelijk onwel en is meegenomen naar het ziekenhuis.

Zon0

KNMI geeft weeralarm af vanwege extreme hitte: code rood in Achterhoek

Het KNMI heeft vanaf donderdagnacht 00.00 uur tot en met vrijdagavond 23.00 uur code rood afgegeven voor acht provincies in Nederland, waaronder ook Gelderland. Er was al code oranje afgegeven vanwege extreme hitte, dit is nu opgeschaald.