gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Mañana Mañana ziet toekomst na tropisch weekend in Laren

19e14ca83efe9968215e22de7e538ca3

De organisatie van Mañana Mañana kijkt terug op een tropische, maar zonder incidenten verlopen editie van het festival. Voor de tweede keer was Kasteel Oolde in Laren de thuisbasis. Hoewel er vooraf grote zorgen waren over de kaartverkoop, is dit gedurende het driedaagse festival bijgetrokken.

Viggo Zweverink | Nick Hermsen |
"Op het laatste moment zijn er nog heel veel mensen die een kaartje gekocht hebben", aldus Rens den Hartog namens de organisatie. "Het is lekker druk geweest en het was een zonnige editie." Over het hele weekend verdeeld kwamen er bijna 25.000 bezoekers naar het festival. De temperatuur liep op tot boven de dertig graden. Door extra schaduwplekken en waterpunten te creëren, werden er door de organisatie maatregelen genomen, ook bezoekers kwam goed voorbereid. "Goed insmeren en voldoende water drinken", laat een van festivalgangers weten. "En een hoed mee, dat scheelt heel veel", vult een ander aan.

Of er nog een nieuwe editie komt van Mañana Mañana kan de organisatie nog niet met zekerheid zeggen. "Zoals ik het nu voel zou ik zeggen; ja," laat Den Hartog weten. "Maar we gaan na deze editie grondig evalueren. En dan nemen we een beslissing." Eerder werd duidelijk dat er na het festival overleg plaatsvind met Kasteel Oolde over een eventueel vervolg.

Bökkers als podcast-host
Een van de artiesten die op het podium stond tijdens Mañana Mañana was Hendrik Jan Bökkers, samen met Albert Bartels stond hij met een live versie van de podcast 'De Nedersaksen' in een uitpuilend bostheater. "Dat is heel leuk want we krijgen normaal geen reactie want je zit in een studio", aldus de zanger. "Wat ik ook heel leuk vind is dat mensen af en toe een vraag stellen, dat maakt het nog interactiever."

'Een van de tofste'
Bökkers is een van de vaste bezoekers, zowel als artiest als bezoeker, van het festival. Als het aan hem ligt komt er dan ook zeker een vervolg: "Ik kan niet in de boeken kijken, maar als ik zo om mij heen kijk is het hartstikke druk. Ik vind het een van de tofste festivals van de regio dus ik hoop dat het blijft bestaan."

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal.

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-10-27 at 23.03.56

De Graafschap sneuvelt weer in eerste bekerronde

Ook dit seizoen is De Graafschap in de Eurojackpot KNVB-beker niet verder gekomen dan ronde 1. In het Parkstad Limburg Stadion werd met 1-0 verloren van Roda JC.

2e2d95ac-c2e6-4e4d-8560-19411610fb6a

Parkeren in Duitse grenssteden duurder? Kleve wil tarieven met 50 procent verhogen

Parkeren in Kleve en Emmerich kan vanaf 2027 duurder worden. In Kleve liggen verhogingen tot 50 procent op tafel, in Emmerich maakt de politiek plannen om parkeren in de binnenstad voor het eerst betaald te maken.

profielschetsLochem0

Lochem zoekt verbindende burgemeester met gevoel voor nuchterheid

Inlevingsvermogen, verbindend, vernieuwingsgericht en benaderbaar, dat zijn eigenschappen die de nieuwe burgemeester van Lochem moet hebben. Tijdens een extra raadsvergadering heeft de gemeenteraad de profielschets van de nieuwe burgemeester vastgesteld en overhandigd aan de commissaris van de Koning.

Knopenlaantjebrug0

Vordenaren redden geliefd ommetje met eigen ‘Knopenbrug’

Anderhalf jaar lang was het onzeker of het geliefde Vordense ommetje langs het Knopenlaantje ooit nog in ere hersteld zou worden. De gemeente Bronckhorst sloopte de oude, versleten wandelbrug waardoor het rondje verdween. Inwoners kwamen in actie en hebben zaterdag hun eigen brug geopend.

BrandweerDinxperlo0

Aalten trekt drie tot vier miljoen uit voor Nederlands-Duitse brandweerkazerne

De gemeente Aalten wil drie tot vier miljoen euro uittrekken voor een gezamenlijke brandweerkazerne voor Dinxperlo en Suderwick. Dat staat in de ontwerpbegroting. Als de plannen doorgaan, kan de bouw in 2027 beginnen.

Gelredome

Minder De Graafschap-supporters welkom in Arnhem: ‘Bijzonder teleurstellend’

De Graafschap mag op zondag 8 november slechts vijfhonderd supporters meenemen voor het Gelderse treffen met Vitesse in Arnhem. In het uitvak is normaal gesproken plek voor achthonderd bezoekende supporters, maar dit aantal is door de lokale driehoek in Arnhem afgewezen.